2726
عنوان

از من بمونه یادگار

134 بازدید | 13 پست

شاید این آخرین فرصت من باشه آخرین فرصت برای رویایی که در آن هررررر روز زندگی کردم

هر روز با ترس اینکه "اگه نشه چی" لحظه ها رو سپری میکنم

واااااااای فقط اگر بشود

اینبار بشود...فقط همین یکبار....

بیاید نزاریم رویاهامون بمیرن...اگه رویام بمیره چی  

طرفدار خواهرشوهر و مادرشوهر....داییم که ازدواج کرد فهمیدم مقصر عروس ها هستن  ....چاره ای ندارم جز اینکه پزشکی قبول بشم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزمممممم

دیدن مرگ رویاها واقعا سخته

وقتی اتفاق میوفته واقعا تپش قلبتو دیگ حس نمیکنی

دیگ حضور هیچکسو کنارت حس نمیکنی

فقط خودت میمونی و اون سوگ

انشاالله ک برای تو اتفاق نیوفته😢🙏

با قلب های پاکتون یه صلوات مهمونم کنید تا علیرضام برگرده و ازدواج کنیم و خوشبخت باشیم🙏❤️اگه فرستادی بگو تا منم برات بفرستم🫂
2728
رویای من مرد و تمام آرزوهای کوچیک و بزرگمم با خودش برد ولی دارم یه زندگی جدید رو شروع میکنم...

مطمئنم رویاهای جدیدی پیش رو داری اتفاقات قشنگ  امیدوارم واست رقم بخوره

طرفدار خواهرشوهر و مادرشوهر....داییم که ازدواج کرد فهمیدم مقصر عروس ها هستن  ....چاره ای ندارم جز اینکه پزشکی قبول بشم  
عزیزمممممم دیدن مرگ رویاها واقعا سخته وقتی اتفاق میوفته واقعا تپش قلبتو دیگ حس نمیکنی دیگ حضور هی ...

الان تو همین احساسات زندگی میکنم  

آخرین فرصتمه

اگه نشه دیگه تمومه  

الان تو همین احساسات زندگی میکنم     آخرین فرصتمه اگه نشه دیگه تمومه    

عزیزم

نمیخوام فضولی کنم اما رفتم تاپیکاتو دیدم

برای ترمیم معدل نگرانی؟🥲

با قلب های پاکتون یه صلوات مهمونم کنید تا علیرضام برگرده و ازدواج کنیم و خوشبخت باشیم🙏❤️اگه فرستادی بگو تا منم برات بفرستم🫂
عزیزم نمیخوام فضولی کنم اما رفتم تاپیکاتو دیدم برای ترمیم معدل نگرانی؟🥲

نه کنکور  

اگه امسال نشه دیگه نمیتونم بخونم ۲ سال موندم حتی ۱ درصد هم نمیتونم بمونم.هر چی هر جا قبول بشم باید برم

امتحان زیستمو خراب کردم  

خیلی بی انصافیه.پارسال ۱۷ نفر با آخرین قبولی دارو فاصله داشتم...فقط ۱۷ نفر...عدد نحس ۱۷  امسال اما میترسم مخصوصا با این جریانات معدل نمیدونم چی پیش میاد

روح و روانم ریخته بهم...همه موهام سفید شدن  

نه کنکور     اگه امسال نشه دیگه نمیتونم بخونم ۲ سال موندم حتی ۱ درصد هم نمیتونم بمونم.هر ...

عزیزدلممم

توکلت ب خدا باشه فقط

الان ک نزدیک کنکوره میدونم یکم خسته شدی احساس میکنی کم اوردی ولی الان خیلی مهمه ک ب خودت بیایی

اون چیزی ک قسمتته ب راحتی ازت نمیگذره

شاید قرار بوده ی چیز بهتر قبول بشی☺️🤩

ب خودت امیدواری بده تو میتونی و انشاالله بهترینا برات رقم میخوره❤️

عزیزدلممم توکلت ب خدا باشه فقط الان ک نزدیک کنکوره میدونم یکم خسته شدی احساس میکنی کم اوردی ولی ال ...

مرسییییی چقدر خوبید شما  

دیگه همه سعیمو کردم .... و این یه ماه هم کم نمیارم ولی خدایی هیچی از زندگی نفهمیدم 

خدایا منو میبینی  

مرسی عزیزم انشالله 

مرسییییی چقدر خوبید شما     دیگه همه سعیمو کردم .... و این یه ماه هم کم نمیارم ولی خدایی ...

عزیزدلممممم😍❤️

حتما میبینه خدا مگ میشه نبینه؟

انشاالله تاپیک قبولی توو رسته دلخواهتو بزنی

منم تگ کن😍😍😍

عزیزدلممممم😍❤️ حتما میبینه خدا مگ میشه نبینه؟ انشاالله تاپیک قبولی توو رسته دلخواهتو بزنی منم تگ ...

دلم خواست تاپیک قبولی بزنم...واقعا خوشحالی و خوشبختی وجودمو میگیره قبول بشم.حتما عزیزم

مرسی که اینقدر خوبی  امیدوارم هررررر لحظه زندگیت ازین ببعد فقط شادی باشه  

دلم خواست تاپیک قبولی بزنم...واقعا خوشحالی و خوشبختی وجودمو میگیره قبول بشم.حتما عزیزم مرسی که اینق ...

انشاالله میزنی🤩

زنده باشی عزیزممم همچنین برای تو❤️😍