2726
عنوان

خیانت خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 50 پست

چه پیشنهاد مزخرفی....

اگه اونقد عقلتوپ کامل نشده که تو تاپیک ک بهتون حس منفی میده نرید ، بهتره ی فکری ب حال خودتون بکنید اولا 

دوما کسی ک خیانت دیده ، پر از بغضه ،پر از حرف ،،، حداقل میاد اینجا سبک میشه 

سوما این دیگه چه سایتی هست که هی باید بگیم این ممنوع ، اون ممنوع ؟؟؟؟؟

چعارما ی سری مسایل اتفاقا ی جور تجربه هستن و زنگ خطر 

بوی نم بارون 😍🌧️☔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای نه‌ . می‌بینی یکی واقعا میاد درد دل . دلش خونه از خیانت. بقیه یکم دلداری ش میدن

بخاطر یک نفر که احتمال 80 درصد دروغ ممکنه بگه ذهن همه مغشوش بشه درست نیست

گاهی نمی‌شود که نمیشود که نمی‌شود

شوهر ادم خوب باشع ذهن مسموم نمیشه

و بنظرم خیلیاش راستع چون واقعیت جامعس بی نهایت زیادشده

من دو تا از همسایه هامون ک‌ متاهل هستن از من شماره خواستن

تو این ساختمون ب این کوچیکی .. فاجعه اور زیاد شده

با تومور مغزی  دارم زندگی میکنم و با قرص های کم یاب تو سرم نگهش داشتم و قطعا حوصله دعوا با شما دوست عزیز رو ندارم😘

اره بگو‌ممنوع کنه.

وقیح گمشو‌. واقعا باید با افراد مریض که باید فاصله گرفت. والا ادم مریض میشه.🤦🏻‍♀️ هرکی قضاوتم کنه =سرش میاد 💯 🔒 .کاربریم عمومیه✋.برای سلامتیم و سلامتی و ظهور امام دعا کنید🤲   عاشق داداشامم  🧡🤎 زنجانیم 🩵

خب همه میتونن نیان بخونن . 

پروردگارا مردم سرزمینم رو از بلا ،بیماری، دروغ ،جنگ حفظ کن.ازت میخوام همه ی مردم سرزمینم همیشه حال دلشون خوب باشه .
چه پیشنهاد مزخرفی.... اگه اونقد عقلتوپ کامل نشده که تو تاپیک ک بهتون حس منفی میده نرید ، بهتره ی فک ...

اره واقعا خوب عزیزم عنوان زده خیانت چرا میری بازش میکنی...اول عنوان بخون بعد برو تو دوست داشتی نظر بده اگه نه برگرد....

چرا فکر میکنی ۸۰ درصد دروغه؟؟؟

این آمار از کجا میاد؟؟؟

خود من دیشب تاپیک زدم راجع به خیانت همسایمون و راه حل خواستم و اصلا هم دروغ نبود

نه.این یک معضلی هست که تو جامعه شاهدش هستیم.

اگه اطلاع داشته باشن و یاد بگیرن اگه باهاش مواجه شدن چطور رفتار کنن خیلی بهتره تا بخوایم کلا نادیده بگیریم.

همینطور اشخاص و آگاه میکنه که یک شخص خیانتکار ممکنه چطور رفتار کنه.

چرا فکر میکنی ۸۰ درصد دروغه؟؟؟ این آمار از کجا میاد؟؟؟ خود من دیشب تاپیک زدم راجع به خیانت همسایمو ...

چون همه ساعت 10 شب یادشان میوفته خیانت دیدن و تاپیک می‌کنند و قصدشون هم بازید نیست

گاهی نمی‌شود که نمیشود که نمی‌شود
2706