2737
2734
عنوان

پسر۱۷سالم عاشق شده

787 بازدید | 51 پست

سلام.دیروقته اماپسرم امروز پیامکی بهم اعلام کرد ک عاشق شده.

مثلا رفته بود کتابخونه درسشو بخونه براامتحان حاضر بشه..پیام داده من عاشق یه دختره ای شدم.

نمدونم چکارکنم.هرچی بود بش گفتم ک الان وقتش نیستو..ن کار ن باری..اما کو گوش شنوا.من خودم ۳۸سالمه.فک میکنه خیلی عاقله الان.از پس زندگی برمیاد بهم میگه نشون ببریم تا ۲سه سال بعد روشنش کردم..اما فایده نداشت

بش گفتم تو الان کور وکر هستی وعقلتم پریده..

نمدونم چجور سرعقل بیارمش ک الان یه عشق زودگزره

کسی تجربه ای کمکی...میتونه بهم بکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینجوری نزن تو ذوقش

شوهر چندتا از دوستام از 15،16 سالگی با هم دوس شدن و الانم زندگی خوبی دارن

بگو فعلا چندسال آشنا بشه برای ازدواج عجله نکنه

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

نباید اول گارد میگرفتی ایتجوری از سر لجم شده بیشتر تو نقش عاشق فرو میزه

اول باهش یکم همدلی کن ا.. چه خوب کیه چیه چکارس عکسشو ببینم ریز ریز حالیش کن که حالا فعلا کنکور بده که بتونیم بریم خواستگاری و یواش یواش زیراب دختررو بزن

2738
والا برای شما خنده داره.اما برای من مادر گریه.😔

و اینکه به شما مربوط نیست. این کارو بدین دست پدرش. شوهرتون باید با پسرتون صددرصد جدی صحبت کنه که از این جو در بیاد. حرف شما مادر رو درک نمیکنه و بدتر لج میکنه شاید با پدر بهتر شد

شما هرچقدر بگي نوجوان خيال خام داره..

بگو مم گفتني هارو بهت گفتم

اينقدر ازين دخترا بيان برن

ول يبا يك تصميم اشنباه اينده خودت و چهد نقر ديگه رو بهم ميزني.و بعدا نگي بهم نگفتين.

ما نميايم برات خواستگاري چون وقتش نيست..

خودت ميتوني بري و شرايط مالي فراهم كني و بهت دحتر بدن؟

بسم الله برو

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

خوب دختره رو ببین اگه مورد مناسبه به پسرت بگو صبر کنه 

بگو درسشو ادامع بده سنش یکم بره بالاتر ..بگو خانواده دختره همینجوری بت دختر نمیدن ..درس بخون شاغل شو سربازی هم برو ..سر وقتش میریم خواستگاری

کاش میشد آرزو منم برآورده میشد 🥲
اینجوری نزن تو ذوقش شوهر چندتا از دوستام از 15،16 سالگی با هم دوس شدن و الانم زندگی خوبی دارن بگو ...

بابا این رویا پردازی ها چیه. منم یه دوست پسری داشتم هجده سالش بود. داشت ادای ازدواج در می‌آورد و. خواستگاری ازم کرد بعد از چند ماه رفت با بقیه دخترا😂اینا تو جو هستند والسلام 

برم خودمو مضحکه کنم.چجور درجریان بزارم.امشب رفت خونه دوستش.حتا گف روم نمیشه نگات کنم بخاطر اینکه حرف دلشو زده بهم.

میگ مامیتونیم زندگیمونو بسازیم..خیلی گفتم خیلییی

۳ماهه اشناشده..میگه کاملا میشناسمش😳

بش گفتم من باباتو بعد ۲۰سال نشناختم تو تو۳ماه شناخت پیداکردی

تو جو بوده. پسرا دقیقا تو این سن یه جوری جو زده میشن. اهمیت به حرفش نده جدی ها. یه سریا با حرف درست ...

اخه اصلا اهل این حرفا نبود.نماز روزه..

نمیخام تو این رابطه ها باشه.عادی بشه براش..دوس دارم بفکر درسش باشه.تو تیزهوشان بود درسش افت کرد اومد بیرون.امسال هم کلا تر زد.بخاطر دوستای دربو داغون.

از دوستاش کند باتلاش منو باباش.اسیر این مشکل دیگه شدیم

2706