2733
2734
دقیقاااا ولی خب معایبیم داره دیگه زندگی پر خیانتی داره همیشه باید شوهرشو کنار دخترای دیگه ببینه و ...

هی افراد عادی همینجا تو نی نی سایت همه اختلاف سنی دارن و خیانت اینکنه دیگه گلزاره معروف و مشهور هس پولم داره فردا جدا هم بشه ایندش تضمینه 

حالا اگر  یکی دیگه دختر بیست سال کوچکتر از خودشو میگرفت همه در حال حرف زدن از کودک همسری و حقوق ...

کودک همسری ک ب زیر ۱۸ میگن

دختره ۲۶ سالشه

بخاطر پولم حاضر به ازدواج بوده دیگه بماچ

ضدحسادت!🦕درشان ما گریختن نیست🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هی افراد عادی همینجا تو نی نی سایت همه اختلاف سنی دارن و خیانت اینکنه دیگه گلزاره معروف و مشهور هس پ ...

خدا کنه خوشبخت شن والا دختره شبیه بسازاس😂

حالا اگر  یکی دیگه دختر بیست سال کوچکتر از خودشو میگرفت همه در حال حرف زدن از کودک همسری و حقوق ...

دقیقا    من توی  یک تاپیک دیگه هم گفتم 

اینهمه اختلاف سنی !!!!

آدم نرمال و  های لول  هرگز اینکارو تمیکته 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2738
کودک همسری ک ب زیر ۱۸ میگن دختره ۲۶ سالشه بخاطر پولم حاضر به ازدواج بوده دیگه بماچ

بله اصلش برای ازدواج زیر هجده هست ولی اصطلاحش به غلط برای اختلاف سنی زیاد در ازدواج هم بکار میره

بله متاسفانه خیلی ها بنده پول شدن و ارزش خودشونو نمیشناسن

البته ازدواج بی فرهنگی ذاتی آقای گلزار و. امثال ایشونو هم نشون میده تو این دوره و زمونه اینجور ازدواج ها نوبره واقعا

بله اصلش برای ازدواج زیر هجده هست ولی اصطلاحش به غلط برای اختلاف سنی زیاد در ازدواج هم بکار میره بل ...

بین سلبریتیا عادیه

الان یه سلبریتی ترکیم با ثمر که یه دختر ایرانیه ازدواج کردن

فک کنم اونام ۲۸ سال اختلاف سنی دارن

و ثمر چون مرده پولداره ازدواج کرد

باباش تاجر باشه و شوهرش گلزارباشه. چقدر دنیا به کامشه. کاش می دونستم اصلا مشکل تو زندگیش هست؟

دقیقا سوال منم هست والا 

دیگه آدم توی دنیا چی میخواد بعد بعضی کاربرها گفتن باباش خیلی فقیره دیگه بهتر با سر رفت توی ظرف عسل 

از الان تا کنکور ۱۴۰۳ خرهستم اگه بیام نی نی سایت
2706