2737
2739
عنوان

بیاین کمکم کنید

217 بازدید | 20 پست

عمم قهر کرده چون شوهرش دیوانس خیلی دیوانس اصلا کنترل اعصاب خودش رو نداره سر ماشین ریش تراش با آهنگ و چوب و کمر بند عمم رو تا حد مرگ کتک زده دماغش رو شکسته و تمام بدنش وحشتناک کبودی بعد این اولین بارش نیس کلن همه میشناسنش همه میدونن دیونس هربار ک عمم رو کتک میز نه تا سر حد مرگ میبردش معذرت خواهی هم نمیکنه بودند گوزی هم میکنه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حتما شکایت کنه 

میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم 

بعد مادر پسره ب زور دست عمم گرفته مف

باید بردی ب زوررررر کشوندن تو حیاط ببرنش منمفتم نکنین ب زور گناه داره شوهرم جلو مادرم داد زد سرم بی خانواده ب توچه بزار مث سگ نزنمت😳😳😳 منم گفتم خودتی اونم گفت بر مردی یا با زور کتک ببرمت 

2738

بعد باهاش برگشت پیام دادم چرا جلو مادرم گفتی بی خانواده دیگ حق نداری پا بزاری اینجا زنگ کفت یا امشب بر میگردی فردا میری شکایت میکنی توام مثل عمت گفتم بیا توافقی جدا شیم کلی حرف زدو گفت تخم پدرم نیستم اگ میایم من زن بی تربیت نمیخام😐😐😐😐😐😐😐😐

شوهر تو از شوهر عمتم دیوونه تره

اصلا ما خاوای بدبختیم بیچاره ایم مگ چیستمفتم ب زور نبرینش شوهر عمم همیشه ب عمم م ب قصد کشتن میزنمت برگرده اینبار میکشدش تو نمیدونی چقدر روانیه  

بعد باهاش برگشت پیام دادم چرا جلو مادرم گفتی بی خانواده دیگ حق نداری پا بزاری اینجا زنگ کفت یا امشب ...

خداروشکر شوهرت ب توافقی راضی شد بزن دست قشنگه رو👌

اصلا ب خوب شدن اخلاقش امیدوار نباش ما که ندیدیم همچین آدمایی تغییر کنن

2706