2726

منم مث تو دقیقا

خیلی دوست داشتم خودمو خلاص کنم ولی انشاءالله هرگز این کارو نخواهم کرد

فقط میتونم بگم ان الله مع الصابرین

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفتم تو تاپیکم که هرگز خودکشی نخواهم کرد ولی افکارش باهامه. بیشتر از ۶ ساله که افکارش باهامه اگه قصد ...

تقریبا خیلی از ما دچار افسردگی هستیم 

که این افسردگی درجات مختلفی داره 

خودکشی هم یکی از ارکان افسردگیه 

پس اگه این فکر تو ذهنته طبیعیه مهم اینه انجامش ندی

هممون گاهی حالمون خوب نیست و طبیعیه که این فکر سراغمون بیاد

هیچی ثابت نیس تو این دنیا هیییچ حالی ثابت نیس قطعا از این حالت میگذری

بدبختیم همینجاست که روحیه م هیچوقت ثابت نبوده

تاحالا نبوده دوماه پشت سر هم غمگین باشم یا دوماه پشت سر هم خوشحال یا حتی معمولی. هر سه هفته خلقم عوض میشه یبار افسرده شدید یبار شاد شاد

ثبات میخوام ثبات حتی اگه افسردگی باشه

این تاپیک 
2728

بلد نیستم دلگرمی بدم 

ولی بزار ی چی بگم شاید کلا فراموش کردی 

ب این فکر کن وقتی خودکشی کردی مردی 

میخان بزارنت تو ی جای تنگ و تاریک روشم ی سنگ میزارنو سیمان میکشن 

بعد چن روز بدنت تجزیه میشه و خوراک موریانه و مورچه و بقیه این موجودات کوچول موچول میشی 

کلا وقتی بهش فک میکنم میگم وقتی میخام بمیرم 

حداقل قبلش عقده گشایی کنم  کارایی که نکردمو بکنم و فقد ب خودم اهمیت بدم بدون اینکه فکر کنم فلانی چی میگه فلانی چی نمیگه 

هیچکس ارزش اینو نداره که زندگیی که قراره ی بار تجربش کنمو ازم بگیره و باعث غصه و ناراحتیام باشه که بخام واسش خودکشی کنم 

حتی اینکه میگن زندگی دوباره ای هست 

من این زندگیمو یادم نیس نمیدونم چیکار کردم نکردم چجوری زندگی کردم چقد بدبختی کشیدم 

پس ترجیح میدم ب هیچی فکر نکنم و فقد رو خودم و موفقیتم تمرکز کنم 

امیدوارم با حرفام دیگه فکرشو نکنی 

بوس بای😐😂❤️💋

من عهد تو سخت سست میدانستم،بشکستن آن درست میدانستم این دشمنی،ای دوست که با من زجفا اخر کردی، نخست میدانستم. ‌. .#مِهسَتی.گنجوی ای کسی که داری میخونی زندگیت پر از ارامش باشه❤️

به خانوادت و کسایی که دوست دارن فکر کن...

منم افکارشو داشتم و دارم ولی میدونم هیچوقت این کارو نمیکنم

همیشه با خودم میگم اونور از اینجا خیییلی بدتره

دوس ندارم با دست خودم، خودمو به قعر دنیا ببرم...

یه حاج آقا تو برنامه زندگی پس از زندگی میگفت مثلا ادم کسی رو میکشه، باز هم وقت داره جبرانش کنه، با اعدام شدن، با دعا با چیزای دیگه میتونه خودشو یکم سبک تر کنه

ولی کسی که خودشو میکشه، در واقع یه مخلوق خدا رو کشته و دیگه هم نمیتونه جبران کنه چون تو این دنیا نیست دیگه

ما برای خودمون نیستیم که بخوایم این تصمیم و بگیریم زندگیمونو پایان بدیم

این حرفش همیشه یادمه

خدا کمکمون کنه مشکلاتمون حل شه دیگه این افکارو نداشته باشیم :)

اگه شرایطش رو داری حتما با روانشناس صحبت کن میتونه کمکت کنه آرامش بیشتری داشته باشی یا اگه شرایطش رو نداری تو نت سرچ کن از روانشناس‌های تلفنی که بعضی‌هاشون هم رایگان هستن کمک بگیر 

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
منم مثل خودتم افکار خودکشی خیلی اذیتم میکنه شده روزی ده بار ،خیلی ازم انرژی میگیره،وقتی از خودم بدم ...

اره دقیقا منم همش از خودم بدم میاد

شکست خورده تر و بی فایده تر از خودم تو دنیا ندیدم

خیلی بدرد نخورم

این تاپیک 

منم وقتی مریض بودم دلم مرگ میخواست و واقعا با چشمام دیدم 

لبه ی پرتگاه ایستاده بودم... خسته و ناامید دستانم را باز کردم تا بپرم ... اشک هام سرازیر شده بود قبل اینکه بیفتم بابا مچ دستم را گرفت و گفت کجا میخوای بری ؟ مگه خودت رو بهم نسپردی ؟ وقتی بابا من رو از پرتگاه کشید بالا خودم رو بغلش انداختم و در حالی که گریه میکردم گفتم تروخدا بابا تنهام نذار دیگه نمیتونم ادامه بدم 
اگه شرایطش رو داری حتما با روانشناس صحبت کن میتونه کمکت کنه آرامش بیشتری داشته باشی یا اگه شرایطش رو ...

با روانشناس زیاد حرف زدم 

پارسال ماهی ۴ بار میرفتم کل پولم اونجا خرج میشد همچنین روانپزشک و قرص و دارو ولی حالم فقط ۱۰ درصد بهتر شد

این افسردگیمم یه فاز از دوقطبیمه بعد ۵ روز خوب میشم ولی بازم تو همین دو هفته هم خیلی زجر میکشم

این تاپیک 
میرفتم یه ده ماهی هم قرص میخوردم توفیری نداشت دوقطبی دارم بدبختانه

روانکاوی چطور؟ 

اگه اینو انجام ندادی وقتایی که حالت بده فکر کنم کارساز باشه 

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2706