2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
 راضی هستی؟

الان دخترم یسالشه بله خیلی راضی بودم دقیق و عالی هزینش هم نسبت به جاهای خصوصی دیگه کمتره

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
 عزیزم خداروشکر مشکل ازشما بود یاهمسر؟

قربونت همسرم آزو اسپرم بود

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2738
 مام خیلی هزینه‌اش بالاست 

عزیزم درمان ناباروری کلا بالاست هزینه اش . اما من توی مرکز بهداشت شهرمون یه بنر دیدم که نوشته بود درمان ناباروری یه سری بودجه بهش تعلق گرفته و یه سری شرایط داشت ولی جالبش اونجا بود که تو اون طرح هم مرکز دولتی ناباروری شهرمون بود هم خصوصیه که هزینه اش بالاست . حالا من دقیق نخوندم ولی برو مرکز بهداشت محلتون باز سوال کن . 

در حیرتم از مرام این مردم پست ، این طایفه ی زنده کش و مرده پرست ، تا هست به ذلت بکشندش زجفا ، تا مرد ببرندش سر دست...
عزیزم درمان ناباروری کلا بالاست هزینه اش . اما من توی مرکز بهداشت شهرمون یه بنر دیدم که نوشته بود در ...

اره ما رویان میریم و هزینش بالاست چ برسه خصوصی ها حتما میرم میپرسم 

مثل همسر من  چیکار کردید؟

اول میرید برا تشکیل پرونده از هردوتاتون ازمایش میگیرن بعد باددکتر ویزیت میشید و بهتون میگن کی برید برا شروع سیکل بعد سونو و دارو و اینا و تخمک کشی

قبل از اینا از بیضه همسرتون نمونه میگیرن ببینن اسپرم هست یا نه اگه نبود تسه میشه که ی نوع عمله یعنی بیضه رو پاره میکنن نمونه میگیرن اگه نباشه که هیچی اگرم باشه که شکر خدا

بعد روز تخمک کشی از همسرتونم نمونه میگیرن و میزارن جنین تشکیل بشه یا دو سه روز بعد انتقال میدن یا مثلا میگن دومین پریود بیا

من سومین انتقالم مثبت شدم

اره ما رویان میریم و هزینش بالاست چ برسه خصوصی ها حتما میرم میپرسم 

فعلا بودجه ندارن برای طرح پارسال یکی از آشناها گرفت امسال چند مفر رفتن گفتن بودجه نداریم

اول میرید برا تشکیل پرونده از هردوتاتون ازمایش میگیرن بعد باددکتر ویزیت میشید و بهتون میگن کی برید ب ...

عزیزم من نمیدونم از من آزمایشی نگرفتن فقط یک روز دکتر رفتم و ولی سوال پرسیدن روز اول بعدا هم همسرم رفت ازش نمونه برداری کردن و بعدش که باز رفت دکتر براش آزمایش ژنتیک نوشته شوهرمم خسته شده میگه دیگه ی مدت نمی‌خوان برم خسته شدم

2706