2733
2734

هممون تا امروز کلی تجربه داشتیم

که اگر کسی آگاهمون میکرد خیلی جلوی خیلی از اتفاقات غلط و میگرفتیم

من به شخصه از پدرومادرم فقط محبت وعشق وماچ و بوس دیدم 😁❤️

هیچوقت راهنماییم نکردن مثلا چطور مسائل مالی و پیش ببرم

چطور باادم ها برخورد کنم که روحم آسیب نبینه

میخوام برای دخترم بنویسم مو به مو 

وقتی حدود ۱۵سالش شد یکم آگاه شد به مسائل بهش به عنوان کادو بدم

اما...

به نظرتون موثر هست؟

میتونه کمک کننده باشه؟

خیلی برام مهمه اونقدرررر بهش آگاهی بدم که تو زندگیش کمتر اشتباه داشته باشه و بتونه وقتی به ۲۰سالگی میرسه مثل من نااگاه به خیلی از مسائل نباشه 

من خیلی آسیب دیدم از بی تجربگی از نداشتن راهنمای خوب

🍦

چه پیشنهاد عالی ای بود اما من نوشتنم خوب نیست طرز بیانم که افتضاحه 

کلیپ درست میکنم کلیپ تولد،سالگرد ازدواج،تسلیت و...... هزینه پنجاه تومن //تسویه قبل از تحویل کار// تحویل یک الی دوروزه بستگی به فیلترشکنم داره برای دیدن نمونه کار پیام بدین آیدی بدم یا تو ایتا به این نشونی بریدhttps://eitaa.com/joinchat/960823728C92afd71130   "‏بُزرگترین مشکل تو ارتباطاتمون اینه که گوش نمی‌دیم که بفهمیم؛ گوش می‌دیم تا جواب بدیم" و چقدر بنظرم درسته...       مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادر خوبی برای دخترم باشم 

بله بشرطی که قبلش یک مقدمه بهش بدی 

مثلا پدر من همیشه می‌گفت تجربه بقیه مثل یک لقمه نون آماده میمونه تو فقط باید بجویی

یعنی اینکه باید از تجربه بقیه برای تو تجربه باشه تا اون راه اشتباه و نداری 

لبه ی پرتگاه ایستاده بودم... خسته و ناامید دستانم را باز کردم تا بپرم ... اشک هام سرازیر شده بود قبل اینکه بیفتم بابا مچ دستم را گرفت و گفت کجا میخوای بری ؟ مگه خودت رو بهم نسپردی ؟ وقتی بابا من رو از پرتگاه کشید بالا خودم رو بغلش انداختم و در حالی که گریه میکردم گفتم تروخدا بابا تنهام نذار دیگه نمیتونم ادامه بدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نوجوونها خیلی از پدرمادرعبرت نمیگیرن یاباید تجربه کنن یا نفر سوم مثله دوست واشنا یا رمانها واتفاقات توی فیلم بیشتر روشون تاثیر میزاره 

برگه ای از نوشته یک مادر دختر ۱۷ساله😊

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕
نوجوونها خیلی از پدرمادرعبرت نمیگیرن یاباید تجربه کنن یا نفر سوم مثله دوست واشنا یا رمانها واتفاقات ...

یکی از بزرگترین ترس هام همینه 

بخواد همش و تجربه کنه

هرچیزی وکه یاد نگرفتی معلم روزگار به بدترین شکل ممکن بهت یاد میده

خودم نمونه اش✋️

🍦
2738
تو نوشتن نمیشه انتقال داد  تو رفتار هر روزت یادش بده

اره مدام باهاش کارمیکنم به شکل های مختلف

الان دارم زیاده خواهیش رو مهارمیکنم

تاحدودی موفق شدم

عادت داره مدام دلش یه چیزی میخواد 

اونقدر روش کارکردم که بهتره پولت رو جای چیزی بدی که واقعا بهش نیاز داری 

امروز رفتیم اسباب بازی فروشی 

نگاه کرد به یه اسباب بازی ۶۵۰تومنی بهش گفتم فعلا نیازی بهش نداری 

من تازه برات اسباب بازی خریدم 

میتونی چیزایی که قیمت کمتری دارن انتخاب کنی باقیه پولت و بندازی تو قلکت در کمال ناباوری گوش کرد وفقط ۱ دفتر نقاشی خرید❤️

🍦
یکی از بزرگترین ترس هام همینه  بخواد همش و تجربه کنه هرچیزی وکه یاد نگرفتی معلم روزگار ...

عزیزم بستگی به ذات بچه هم داره اما الان زمونه جوربه که نوجوونا فکر میکنن طرز فکر مادر پدرشون عقب افتادست بااینکه من و دخترم ۱۹سال اختلاف داریم ومن خیلی به اصطلاح روشن فکر هستم اما تحته تاثیر دوستاشون وجامعه هم هستن دیگه شماهم آنقدر ترس از آینده نداشته باشید دختر نازه چندسالشه ؟

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕

چه راهکار خوبی اگه یادم بمونه و بچه‌دار شم شاید منم انجام بدم 

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
عزیزم بستگی به ذات بچه هم داره اما الان زمونه جوربه که نوجوونا فکر میکنن طرز فکر مادر پدرشون عقب افت ...

۵سال 

ولی اموزش دادن موثره

من هیچ اموزشی ازپدرمادرم ندیدم

فقط محبت بیش ازحد دیدم

🍦

سن هم مهمه تو سن مناسبی بهش بده که بی‌تاثیر نباشه یا تأثیر اشتباهی نذاره 

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2706