2726
ژوون🙊

اسی بجای اینکه به شوهرت برسی نصفه شبی به اشپزخونه میرسی از کاربرا یاد یگیر 😁🤣🤣🤣

پسری که بلد باشه موببافه رو اصلا قبول ندارم😁چون حتما رو موهای یکی دیگه تمرین کرده که یاد گرفته 😑فقط اینایی که تو بیوی اینستا نوشتن :"من میسازم و دنیامو یه نفره"  ملات کم نیاری اوستا😁🤣🤣🤣🤣🤣درخواست دوستی ممنوع چون لغو میکنم با تچکر😁😁😁 یه زمانی تمام دنیام بودی الان به اندازه ای تمام دنیا ازت متنفرم  عوضی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جووووون بابا اصن اوووف :/😂💜

مسخره نکن دیونه  یعنی کوتاهم؟؟  اخه من یهوی قدم بلند شد 🤣🤣🤣

پسری که بلد باشه موببافه رو اصلا قبول ندارم😁چون حتما رو موهای یکی دیگه تمرین کرده که یاد گرفته 😑فقط اینایی که تو بیوی اینستا نوشتن :"من میسازم و دنیامو یه نفره"  ملات کم نیاری اوستا😁🤣🤣🤣🤣🤣درخواست دوستی ممنوع چون لغو میکنم با تچکر😁😁😁 یه زمانی تمام دنیام بودی الان به اندازه ای تمام دنیا ازت متنفرم  عوضی

سرمو میکنم تو گوشی خابم میاد 

بعد گوشیو میزارم کنار بخابم 

خابم میپره 😐😂🤦🏻‍♀️

خود در گیری دارم 

من عهد تو سخت سست میدانستم،بشکستن آن درست میدانستم این دشمنی،ای دوست که با من زجفا اخر کردی، نخست میدانستم. ‌. .#مِهسَتی.گنجوی ای کسی که داری میخونی زندگیت پر از ارامش باشه❤️
اسی بجای اینکه به شوهرت برسی نصفه شبی به اشپزخونه میرسی از کاربرا یاد یگیر 😁🤣🤣🤣

والا دست پیش گرفتم درخواست دادم ولی آقا قبول نکرد کمرش درد می‌کنه😬خسته شدم از پیشقدم شدن

چرا اخه؟؟؟ مگه لبای خودت زشت بود؟؟؟ به دکتر چرا زنگ نزدی عصری

اخه الان زنگ برنی میگن ورمه ولی اینسری ورمش فیر طبیعیه 

لبای قبلیم زشت نبود گذاشتم عکسشو فقط بعد عمل بینیم فاصله لبم تا بنیم زیاد شد سر اون زدم

2706