2733
2734

خوشبحالتون حسرت این بیدار موندنای الکی مونده ب دلم این ۲هفته

همش دلشکستگی‌وغم همش بغض:) حتی امشب حالم داغونه،شکسته قلبم🥲

بخاطر اینکه حواسم پرت شه به نی نی سایت خیلی بها دادم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
🙄😂مشکل اینجاس فردا هم ساعت ۱۱ بیدار میشم تا ناهار بزارم به خودم بیام ساعت میشه ۱ و بعد ناهار هم خو ...

بیخیال باوا

پسری که بلد باشه موببافه رو اصلا قبول ندارم😁چون حتما رو موهای یکی دیگه تمرین کرده که یاد گرفته 😑فقط اینایی که تو بیوی اینستا نوشتن :"من میسازم و دنیامو یه نفره"  ملات کم نیاری اوستا😁🤣🤣🤣🤣🤣درخواست دوستی ممنوع چون لغو میکنم با تچکر😁😁😁 یه زمانی تمام دنیام بودی الان به اندازه ای تمام دنیا ازت متنفرم  عوضی
کلا شبایی ک شوهرم شیفته تقریبا تا صبح عین جغد بیدارم و خوابم نمیبره😅 نه اینکه تنهایی تو خونه بترسم ...

😂😂😂ای شیطون مثل منی که 

شوهر منم فردا شیفته کلا تا عصر خونه نیست منم سلیقم گرفته تمیزکاری کنم 

کلا شبایی ک شوهرم شیفته تقریبا تا صبح عین جغد بیدارم و خوابم نمیبره😅 نه اینکه تنهایی تو خونه بترسم ...

یا بوقش😁😁🤣🤣🤣🤣

پسری که بلد باشه موببافه رو اصلا قبول ندارم😁چون حتما رو موهای یکی دیگه تمرین کرده که یاد گرفته 😑فقط اینایی که تو بیوی اینستا نوشتن :"من میسازم و دنیامو یه نفره"  ملات کم نیاری اوستا😁🤣🤣🤣🤣🤣درخواست دوستی ممنوع چون لغو میکنم با تچکر😁😁😁 یه زمانی تمام دنیام بودی الان به اندازه ای تمام دنیا ازت متنفرم  عوضی
2738
بیخیال نمیشه شد  توی کثافت نمیشه ک زندگی کرد 😪

میدونم من خودمم وسواس دارم ولی شبا سخته کار کردن  صبح ها حال میده  اهنگ بذاری و شروع کنی   شب ها هم تو سایت بچرخی والا😁😁😁

2706