2737
2739

خانوما پسرم یک سالو یازده ماهشه  نیاز به پول دارم و اینکه خیلی شیر میخوره حایی میریم بد میشه  میخوام از شیر بکیرم کم کم خانوادم افتادن حونم ک تو چجور مادری هستی چرا میخوای شیر بکیری بچت بهت چیکار کرده مگ داد میزنن سرم ک مابیشتر دلسوزشیم تا تو  عذاب وجدان کرفتم یه سینمو چسب زخم زدم گفتم اوف سده نمیخوره یکیشو نزدم‌ک یکیو از یاد ببره اون یکی رو چسب بزنم چ کنم  هیچکس پشتم نی عذاب وجدان‌گرفتم  بچم و عذاب دادم نه؟ میترسم حتی بچمو نگه ندارن برم کلاس و بعد کار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه ها کلا باید شیر بخورن. اگه منظور شیر مادره نهایت تا 2 سالگی، مادر شیرش کم باشه شیر خشک جایگزین میشه. تازه بعده دوسالگی هر روز باید یک تا دو لیوان شیر بخوره. به خاطر رشد دندون و استخوان.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2738

به حرف دیگران چی کار داری. مادر باید جون داشته باشه باید روحیه داشته باشه. شما تا ۴ سالگی شیر بده وقتی ارامش نداری وقتی زود عصبی میشی ضرر هم داره. در ضمن نسخه پزشک نیست برای هر کس یک تایم مشخص داشته باشه بچه با بچه متفاوته ، مادر با مادر هم متفاوته ضمن اینکه الان غذا  صدرصد براش مفید تره شیر شما دیگه به تنهایی مواد غذایی خاصی نداره

واقعا ضرر داره تروخدا کمک کن

بله تو کل دنیا میگن فقط چهار ماه شیر مادر بدین بعدش باعث فساد دندون‌ها میشه و برای بچه کامل نیست نیلز بچه رو رفع نمیکنه چون بچه به خاطر وابستگی به شبرمادر کمتر غذا میخوره برای رشدش خوب نیست

2706