2410
2553
عنوان

خانمای ک تجربه سقط داریدبیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 27 پست
عزیزم  سقط شده و منتظر دفع بودی  یا کلا بارداری و با دفع لخته میخوای ببینی سقط شده یا نه ...

همین. قبلیی 4 هفته بودم مردم دردکشیدم اینکه 8 هفته بود منتظربودم خیلییی دردبکشم. انگارنه انگار. سقط نشده بودصب ک رفتم سونو هنوزبودولی دکترگفت سقط میشه شیاف نذاردیگه منم نذاشتم بعداظهریکم دردداشتم بعدش هیچی تاالان ک لخته دیدم

صورت زیبا نمیآیدبه کار. حرف اگر از معنی داری بیار. هیچوقت برای ازدواج دنبال شوهر خوشتیپ نگردید، یه مردمهربون زشت  اندازه  صد تا شوهر خوشتیپ بداخلاق می ارزه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

منم ۸ هفته بودم سقط کردم آره یه لخته خون تیره رنگ بود که با فشار و یکدفعه ایی خارج شد ولی یه مایع کرم رنگ هم بود که اندازه یه بند انگشت بود و به آی یو دیم چسبیده بود که اون بچه بود چون دکتر گفته بود. قبلش هم کمردرد و دلدرد داشتم ولی وقتی لخته و اون مایع کرم رنگ خارج شد خوب شدم.

مطمعنی؟ جنین 8 هفته یک سانت ببشترنیس ک

اتفاقا خیلی عجیب بود برامون. احساس کردم یه چیزی میخواد بریزه دستمال کشیدم اومد تو دستم. دوانگشت بود و خیلی سفت و سیاه

دردم از یار است و درمان نیز هم
شروع میشه کم کم فقط نیم ساعت به نیم ساعت باید قرص بزاری تا صبح سقط میشه .اسهال و استفراغ نگرفتی هنوز ...

ن. دفعه قبلم نگرفتم. فقط کمردرد. لخته وتمام 

صورت زیبا نمیآیدبه کار. حرف اگر از معنی داری بیار. هیچوقت برای ازدواج دنبال شوهر خوشتیپ نگردید، یه مردمهربون زشت  اندازه  صد تا شوهر خوشتیپ بداخلاق می ارزه
2714
منم ۸ هفته بودم سقط کردم آره یه لخته خون تیره رنگ بود که با فشار و یکدفعه ایی خارج شد ولی یه مایع کر ...

آره منم الان احساس میکنم خیلی بهترم نسبت ب یکساعت پیش 

عزیزم اولش.هنوز داداش نیومده سراغت.من دو بار ۵ هفته داشتم.سری دوم یکی8 دو روز اول لک و لخته های کوچیک بود اما یهو اینقدر خونریزی داشتم تو دستشویی که سرگیجه گرفتم و میترسیدم پاشن.ولی بازم اگر تا چند روز دیگه خونریزی شروع نشد برو دکتر بقایا نمونه

چرا دکتر گفت سقط میشه؟

عکس سونو رودید. نوشته بودساک بارداری نامنظمو دفرمه. عدم تشکیل فتال پل