2733
2734
عنوان

خانمای ک تجربه سقط داریدبیاید

580 بازدید | 27 پست

من یبار قبلا 4هفتوی سقط داشتم کمردرد وحشتناک وشدید بعدشم دفع لخته. اینسری 8 هفته بودم الان رفتم ی لخته خونه تیره دیدم. ن دردی نه چیزی. بنظ تون همین لخته بچه بود آخه اصلا کمردرد نگرفتم. تجربه دار یدبگیدلطفا

صورت زیبا نمیآیدبه کار. حرف اگر از معنی داری بیار. هیچوقت برای ازدواج دنبال شوهر خوشتیپ نگردید، یه مردمهربون زشت  اندازه  صد تا شوهر خوشتیپ بداخلاق می ارزه

ایشالا که سقط نشده،اگه شیاف پروژسترون داری بزار 

فردا حتما یه سونو بده

خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
پاشو برو دکتر عزیزم شاید با شیاف حل شه

تاپیکهای قبلم بخون دکترگفت نمیمونه سقط میشه

صورت زیبا نمیآیدبه کار. حرف اگر از معنی داری بیار. هیچوقت برای ازدواج دنبال شوهر خوشتیپ نگردید، یه مردمهربون زشت  اندازه  صد تا شوهر خوشتیپ بداخلاق می ارزه
ن بهت فشار اومده فردا سریع برو دکتر برات سونو می‌نویسه و شیاف و دارو

بابا صب سونو آدم دکترم رفتم گفت سقط میشه. 

عزیزم 

سقط شده و منتظر دفع بودی 

یا کلا بارداری و با دفع لخته میخوای ببینی سقط شده یا نه ؟ 

من دو تا سقط داشتم 

علایم باهم کاملا فرق داشت اولی رو سه ماهگی سقطسد که اصلا در خاصب نداشتم 

همون درد پریودی بود و دفع خون و لخته 

دومی رو دوماهگی بود اما مرگو با چشمام دیدم 

پس مقایسه نکن بگو چرا مثل هم نیست 

خوشبختی یعنی_/__/\/_ ♥️ عاشق مردت باشی و اونم مردونه کنارت باشه 
2738

نه نبوده

من بین هفت و هشت هفته بودم تا چندروز دردکشیدم و روزی که افتاد از کمردردو دلدرد گریه میکردم.وقتی افتاد تو دستم افتاد، اندازه دو انگشت و خیلی سفت بود.لخته نبود

دردم از یار است و درمان نیز هم
منم ی سقط داشتم روز قبلش کمر درد شدید بودم  شب خوابیدم فردا صبح که رفتم سرویس کلا دفع شد  ...

آره منم عصر یکم درد داشتم 

نه نبوده من بین هفت و هشت هفته بودم تا چندروز دردکشیدم و روزی که افتاد از کمردردو دلدرد گریه میکردم ...

مطمعنی؟ جنین 8 هفته یک سانت ببشترنیس ک

الان خوندم  لطفاً پس استراحت کن نمیدونم چی خوبه اما فکر کنم تحت مراقبت باشی بهتره حداقل مسک ...

آخه اصلادردندارم

2706