2733
2734

سلام دوستان لطفا تا آخر بخونید بعد نظراتتون رو بدید 🌹🙏

اول اینکه من و همسرم نه از خانواده من نه از خانواده اون توقعی نداریم اما خانواده همسرم توقع سیسمونی خوب دارن و و این رو با کنایه و تیکه گفتن چند بار که فلانی اونجور خریده و اون یکی از اون مغازه خریده و  و از این حرف ها 

بعد هم اینکه هر دفعه منو میبینن میگن بچمون چطوره و  فامیلی همسرم رو میگن و مثلا میگن (فرض کنیم حسینی فامیلیشونه هی میگن خانم حسینی و بچمون  و اینا ) بازم مهم نیست ولی مادر شوهرم چند باره میگه پشت پشت پدره مادر رهگذره 😔 

خودتون منظورم رو بگیرید دیگه یه جورایی میگه بچه ماست و از این حرف ها به نحو های مختلف 

و اینکه روز اول که اومدن مثلا به ما گفتن شما تا ۵ سال میتونید تو خونه ما طبقه پایین زندگی کنید که بنا به دلایلی شد ۲ سال اما برادر شوهرم ۶ سال هم اونجا زندگی کرد 

به نظرتون یه بار به مادر شوهرم بگم که خب حالا که سیمونی خوب میخوایید اندازه هزینه سیسمونی شما هم باید هدیه به نوتون بدید دیگه 

با توجه به اینکه هی میگن بچمون و بچمون در رابطه با مسگن هم به حرفی که شب خواستگاری زدید عمل که نکردید لا اقل الان جبرانش کنید 

یه چیزی تو این مایه ها بگم یا نه .....

اینم بگم اگر اهل حرف زدن و چرت و پرت گفتن نبود منم نمیگفتم ولی حالا که پرتوقعه نمیتونم نگم 

نکته اینکه عدد ها رو دقیق نگفتم آشنا هست تو سایت 

و اینکه لطفا محترمانه نظر بدید 🙏🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ادم نباید اختیار رفتارشو بده دست بیشعورا

اینطوری خودشم بیشعور میشه چرا باید مثل اون رفتار کنی

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

مادرشوهرت چقدر پرتوقع!!

عزیزم چرا فقط ۵ سال؟!

بچه دیگه هم جز همسر شما داشتن؟

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
2738

مادر شوهرم سر جهازم یه بلایی آورد که منم نذاشتم مادرم سیسمونی کامل بگیره .برد زیرزمین نمور نه قفل داشت نه آرامش منم کم خریدم وقتی اعتراض کرد گفتم چون اینجا نموره جاهم کمه .

توهم بگو شما به وعده ات عمل نکردی از دیگران چقدر توقع داری

2706