2410
2553
سه سال  اول اینکه بدم میاد شوهرم طرفشونه  دوم اینکه ، دوست داشتم اگر باز اینطوری کرد چیز ...

وقتی میبینم عروس های نی نی سایت با خونواده شوهر چطورن از زن داداشم میترسم که نکنه اونم بدجنس باشه این چیزا خیلی سطحیه که واسش بخوای کسی رو بسوزونی عزیزم اما معلومهخودت بد سوختی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی ثواب داشت حس میکنم اصلا امتحانم نداشتی ولی بی خیری

چ جالب جواب دادی 

بی خیر 😔 

ولی اگر تو هم ب جای من بودی نمیرفتی 

من الان سوالم این نبود ک برم یا نه 

چون اون گذشته 

سوالم این بود ک منم قهر کنم با خواهرشوهرم ؟ نرم دیگه خونه پدرشوهرم؟ برم و ب اون اعتنا نکنم؟ بزنم ب اون راه خودمو ؟ 

شوهرم حق داره ک سمت اونا باشه ؟ 

ایناست سوال من بچه ها

عروس وظیفه ای درقبال خانواده شوهر نداره جز احترام مودب باشه متین باشه خونش رفت با ادب باشه خونش دعوت ...

خدا بیامرزه اون پدر و مادرت رو هر دو 

آقا حرف منم اینه 

بدهکار ک نیستم 

میگن ثواب داره بچه ها 

آقا من ثواب نمیخوام بکنم ب هزاران دلیل 

ولی سوالم رو متوجه نشدید انگار ، سوالم رو کامنت قبلی باز پرسیدم دقیقتر 

میشه جواب بدید 

2456
خودتو یه لحظه بزار جای خواهر شوهرت ببین چه حسی میشی به زن داداشم رو بندازی وای زمین بزنه

من اصلا رو‌ نمیندارم بگم بیا فرش بشور پتو بشور 

دومنش یکبار رو‌میندازن ،نه سالی دو بار 

خونه خودم سالی یک بار گردگیری میکنم 

سومنش توی کامنت قبلی دلیلش گفتم چرا نرفتم 

در کل بدهکارشون نیستم و حق ندارن باهام بد رفتار کنن 

سعی کنیم انتظار بیجا نداشته باشیم از کسی 

من اصلا رو‌ نمیندارم بگم بیا فرش بشور پتو بشور  دومنش یکبار رو‌میندازن ،نه سالی دو بار  ...

انتظار بیجا نه ولی الان معلومه رو نمیندازی بدنت سالمه ماشالا ولی دو روز دیگه خودتو پیر میشی اونوقت درک میکنی میتونی خیلی مهربون تر باشی و سخت نگیری

اها پس ی روز مادرشم کارش افتاد به دومادش بگه برگرده اقا بگه بره به دخترش بگه اسمش روشه مادرزن!ادم با ...

از کجا میدونی ک یکبار کمکه؟ 

اگر من شرایطشو واقعا نداشتم چی ؟ 

اونا میدونن ک پشت این نرفتن من ، چ ماجراها بوده؟ 

چرا قهر و بی احترامی ؟ آدم ک با یکبار نرفتن یه نفر ک نباید حرمت بشکنه 

البته ، تاپیک نزدم بحث کنم 

ب اندازه کافی عصابم خراب هست 

فقط طرز فکرت هم اشتباهه، یه کم بهش فکر کن 

2714
یعنی چیکار کنم الان؟

شوهرت بچه ننه اس؟

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👌 نگران بیشعوریت هم نباش تو خیلی وقته ثابت کردی بیشعوری😁این امضا صرفا مختص کسایی بود که فکر میکنن از تایپیکای بقیه نقطه ضعفاشونو پیدا کنن خیلی بچه زرنگن😑 (باتو نبودم دوست عزیز❤)

ببین وقتی میگی شوهرت طرفدارشونه یعنی همه چیزو میبینه حالا میرفتی یکم کار میکردی پیش شوهرتم عزیزمیشدی

دیگه نمیخواد جواب بدی جواب نداره ادم بده میشی

سری بعد برو زبونم لال پس فردا چیزی به مادرشوهرت بشه شوهرت نیاد بگه اره یه کمک به مامانم نکردی 

ببین وقتی میگی شوهرت طرفدارشونه یعنی همه چیزو میبینه حالا میرفتی یکم کار میکردی پیش شوهرتم عزیزمیشدی ...

من خیلی شده از رفتار مادرشوهرم ناراحت شدم ولی صدامو پیش شوهم در نمیارم 

اتفاقا کمکم میرم 

حالا چند روز پیش یکی تاپیک رد که واسه مادرشوهرم پتو شستم عوض تشکر بهم تیکه انداخته نمیدونم کم محلی کرده همه گفتن اشتباه کردی شستی مگه وظیفه توعه و فلان، بعد اینجا همه تریپ خیر و عروس مهربون برداشتن میگن میرفتی کمک 

به نظرم عروس وظیفه ای نداره بهتر بود به خشک شویی بدن بشوره 

عمری دگر بباید بعد از فراق ما را                                    کاین عمر صرف کردیم اندر امیدواری 
2706