2737
2734

صبحونه ژله بخور

اسم کاربریم chiyeهستش 💔😀یعنی (چیه).دلیلشم اینه که تیک کلاممه🙂😂 .خب چرا اشتباه نوشتم cihye؟چونننننننن کورمم 😑اصن دقت نکردم چرا برعکس نوشتم بعد که ثبت شد دیدم دیگ دیره 😀🥸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گین اپ‌بخور، از اینا ک پوده و تو داروخونه هست

ن از اینا ک قرص و عطاریا میفروشن

خدایا شکرت.222🌾💵                                                          میشه تاپیکای انرژی + تگم کنید🥺💞
2738

پودر چاقی گین آپ بگیر من گرفتم 46 بود وزنم شدم 54 طی ی ماه  یکم پودر بخوری یکمم خودت تلاش کنی تا عروسیت 60 میشی خوشگل مشکل میشی 😍😍

گاهی لیاقتمون خیلی بالا تر از داشته هامونه

دارو مارو نخور 

فقط اشتها آور و کالری شماری 

من دو هفته انجام دادم دو کیلو چاق شدم 

مولتی ویتامین هم سانستول تا الان برام بی‌نظیر بوده

بزرگترین آرزوی قلبیم اینه که یه روزی دست ایلیا کوچولومو بگیرم و باهاش برم گردش میشه برام صلوات بفرستی ک ب این آرزوم برسم؟ فکر کن اربعین پیاده بری کربلا ...چشمت از دور به یه گنبد طلایی بخوره ... دستتو بزاری رو سینه بگی ... السلام علیک یا اباعبدالله. سلام آقا جونم کاربری دست دو دوست ک ی زمانی دشمن هم بودیم اما حالا 

پودر چاقی جینسینگ میخورم 

هر روز 

۴۰ دقیقه قبل شام ۴۰ دقیقه قبل ناهار

یک قاشق غذا خوری میریزم تو ی لیوان آب قاطی میکنم. میخورم

اشنهارو ۱۰۰۰۰۰۰ برابر میکنع و سر ۱ هفته چاق میکنع کل بدن. رو

هر ی قوطیش ۶ الی ۸ کیلو اضافه میکنی هرشب ی قرص ویتامین بخور ک جذبش کنه عالی و موندگاره

صلوات هدیه به شهید ابراهیم هادی 🌸❤️(الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)......اول از همه باید بگم که : دعای نی نی سایتی ها واقعا میگیره قلب های نی نی سایتی ها خیلی پاکه من از دعاشون معجزه دیدم...💚 تو یه تیکه از قلب منی:) پس مهم نیست چقدر قهر کنیم و به هم اخم کنیم چون هم من هم خودت می‌دونیم بین ما تنها چیزی که عوض می‌شه شدت دیوونگیامونه. می‌دونی نزدیکت بودن مثل چی می‌مونه؟ مثل کاری که اردیبهشت با شکوفه های انار می‌کنه🪴🌸 مثل دادن دریا به ماهی های رنگی اکواریوم مثل قطره های بارون واسه غنچه های تازه  مثل کاری که نقاش با بوم سفیدش می‌کنه آره جون من، کلمات پیش دل ما پا افتاده ست شما برای من خیلی عمیق تر از دوستت دارمی🫀🫂
2706