2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

صبر داشته باش‌‌‌...💛

(((قبل از اینکه پستی که مدنظرت هست رو تایپ کنی به این فکر کن که اینم حق الناسه ممکنه از نظر تو شوخی چند لحظه ای باشه ولی ممکنه دل یک نفرو بشکنه یا مسیر زندگیشو عوض کنه))) بختیاریم روانشناسی رو به سبک خودم  تدریس میکنم اما هیچ ادعایی روش ندارم من فقط نظرم رو به عنوان یک دوست بهت میگم. خارج از ایران بزرگ شدم  و روی هم ۱۰ ساله که ایرانم و مثل همه از مسلمانی فقط اذان داخل گوش رو داشتم  اما از یک سن به بعد درباره ی اسلام واقعی و شناخت خدا مطالعه کردم و مسلمان شدم  لینک کتاب ها  🧡حسین (ع)🧡نزدیکترین رفیق منه و یکی از دلایلم برای اسلام درسته منم مثل تو از شرایط ناراضیم و از اجبارهای مسلمان نماها بیزار حتی از آزادی شماهم دفاع میکنم چون من اسلام واقعی رو شناختم و قسم میخورم شبیه چیزی نیست که چندین ساله توسط کسایی به شما درس داده شده که اسلام رو به نفع خودشون تغییر دادن🩶🩶

خیلیی دلم میخواد با یکی دردودل کنم اما نمیتونم به کسی بگم به مامانم بگم اونم ناراحت میشه می‌خوام یکی باشه ک منو نشناسه اینجا بهترین جاست 

زندگی بد را نمیتوان خوب زیست🌱✨

عزیزم خدا بنده نوازه ولی مشکل بنده ی خدا اینه که صبرش کمه ...مطمین باش خدا خودش میدونه چیو باید کجا بچینه بهش اعتماد کن و صبر داشته باش 

بسپر به خودش ببین چقد قشنگ هرچیزیو میزاره سر جای خودش 

صبر داشته باش عزیزم 💛

تو این شرایط واقعا دلم محبت میخواد دلم پشتیبان میخواد دلم یکیو میخواد که به بودنش گرم شه آنقدر از شوهرم نامردی دیدم آنقدر از نیازامو برطرف نکرده...

ولی جدا از اینا واقعا دلم میخواد یکیو داشته باشم ولی نمیتونم اینکارو بکنم واقعا نمیتونم وجدانم اجازه نمیده 

من چه گناهی کردم خداااا

2706