2733
2734
عنوان

آیا دست و پا چلفتی هستین؟

1138 بازدید | 30 پست

😂😂من یک عدد آدم دست و پا چلفتی ام که تقریبا تو هرکاری بی عرضه س. دست خودم نیس هرچی دقت میکنم بازم نمیشه. همیشه یکی باید مدیریتم بکنه خودم تاحالا کاری رو انجام ندادم که با مسئولیت خودم باشه و کامل درست پیش رفته باشه. با گذر زمان درست نشد که نشد😂دیگه باهاش کنار اومدم تو خونه هیچکس کاری نمیکنم از بس میترسم😁 ولی حالا دیگه نامزدی ام و نمی‌خوام جلو خونوادش دست و پا چلفتی باشم گرچه که جلو خودش اتفاق افتاده و می‌دونه و مهم نیس اصل خونوادشه🤪😁بیاین بگین چیکار کنم...🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینجوری بودم😂😂😂همیشه هرجامیرفتم یایچی میشکستم یا خراب میکردم یا میخوردم زمین😂😂😑بعد ازدواج یواش یواش درست شدم الان دیگه دست پاچلفتی نیستم😂😂😂عجول نباش با صبرو ارامش کاراتو بکن یکم خانم باش

🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
2731

زیادی دست و پاچلفتی ام 

و از همه بدتر 

وقتی میوفتم یا یه چیزی رو میندازم 

بدتر میخندم هیستیریک وار 

بعد دوباره پشت سر هم همه چیو خراب میکنم 

اسم کاربریم chiyeهستش 💔😀یعنی (چیه).دلیلشم اینه که تیک کلاممه🙂😂 .خب چرا اشتباه نوشتم cihye؟چونننننننن کورمم 😑اصن دقت نکردم چرا برعکس نوشتم بعد که ثبت شد دیدم دیگ دیره 😀🥸
پس تنها نیستم😁 ولی خیلی چیز بدیه ها، از بچگی تا آخر عمر همراه آدمه😐هرچی هم دقت می‌کنی نمیشه

من آجیم همیشه این مسئله رو میکوبه تو صورتم واقعاً هم دست خودم نیست😑🤣

تا خدا هست پریشان نشود خاطرِ من :)
2738
منم همینجوری بودم😂😂😂همیشه هرجامیرفتم یایچی میشکستم یا خراب میکردم یا میخوردم زمین😂😂😑بعد ازدواج ...

توهم😂😂 خدارو شکر🤭آره دقیقاا منم. الان دیگه کار به جایی رسیده میرم بشقاب بیارم همه چهار چشمی... میگن بشینی سنگینتره😄😄 دقیقا تاهم میام مثه یه خانم رفتار کنم نمیدونم چجوریه ولی نتیجه عکس میشه😀میشه بگی چجوری مثه یه خانم رفتار کنیم😅🫡

زیادی دست و پاچلفتی ام  و از همه بدتر  وقتی میوفتم یا یه چیزی رو میندازم  بدتر میخ ...

واای چرا اینجوری هستیم خودمون😂😂ولی خدایی خندش از ته دله ها دیدی چقد حال میده حس اولش😆😆ولی من بعدش مدام درحال خودخوری حالا دیگه نامزدم عادت کرده فقط همینکه جلو خونوادش خانم بنظر برسم کافیه😅🥲

منم همینجوری بودم😂😂😂همیشه هرجامیرفتم یایچی میشکستم یا خراب میکردم یا میخوردم زمین😂😂😑بعد ازدواج ...

هاراستی خدا خیرت بده  امیدوارم کردی😊❤️ هرکاری که کردی و بنظرت مفید بوده بگو برامون🙃🌹

2706