2737
2734

بچه ها خیلی خستم اما گفتم بیام بنویسم شاید بدردتون خورد ...

اول اینکه من بچم شب تا صبح ده بار بیدار میشد اینی که میگم برای بعد هفت ماهگیه...

تو همین سایت خانما بهم گفتن حتما سیر نیست قبل خواب بهش غذا بده ...من ساعت هفت هشت شام میدادم 

دوباره بیرون میرفتیم یا حالا درگیر کار خونه بودم یهو یادم می افتاد بچم قبل خواب باید غذا بخوره مثلا فرنی درست میکردم تا حاضر شه و سرد شه پسرم چشاش و می‌مالید هرچی میدادم نمیخورد و رو برمیگردوند منم به زور میگفتم بایذ بخوره تا شب تا صبح هی بیدار نشه ...بچمم گریه میکرد غش میکرد ...بعد یکی دو هفته فهمیدم بچم بخاطر دندون درآوردنش بد میخابید ...و فهمیدم غذا رو وقتی خوابش میاد نباید بهش بدم حتی شده آخر شب چیزی نمیدم بخوره اما اذیتش نمیکنم 

مورد دومم اینکه بچم توی ده ماه هست 

خورشت قیمه با لپه بهش میدادم میخورد یا یکم عدس پلو ماش پلو...اما آبگوشت رو همیشه جداگانه براش فقط گوشت مینداختم بعدش میریختم تو شیشه میدادم بخوره

اما امروز چون خونه مامانم بودم و غذا دیگه نبود بهش آبگوشت دادم که نخود لوبیا داشت فقط ابش رو بهش دادم ...تا همین الان فقط گریه میکرد و اذیت بود...

با روغن کرچک چرب کردم شکمش رو و دو قاشق عرق نعنا اصل رو بهش دادم بعد یکی دو  ساعت اثر کرد و بچم راحت شد پی پی هم کرد و عوضش کردم راحت گرفت خوابید 

لطفا آبگوشت ندین به بچه هاتون تازه این نخودش از روز قبل خیس خورده بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی ممنونم عزیزم بابت راهنمایی های مفیدت 

من کته رو له میکنم یه قاشق قرمه سبزی با لوبیا چشم بلبلی میزنم به کته میدم بخوره درحد چندقاشق کوچیک... سبزیشو بیشتر برمیدارم اشکال نداره یه چندتا لوبیا داشته باشه؟ بعد لپه کولیک نمیکنه؟

2738
خیلی ممنونم عزیزم بابت راهنمایی های مفیدت  من کته رو له میکنم یه قاشق قرمه سبزی با لوبیا چشم ب ...

لپه میدادم درسته درمیومد ...باقالی هم دادم اذیت میشد اما دلپبچه نمیشد ...

توی ابکوشت امروز لوبیا چشم بلبلی بود اتفاقا

بنظرم تا میتونی غذا رو براش جدا بپز 

کته بهش بده با گوشت قورمه سبزی 

آب قورمع سبزی خاصیت نداره عوضش براش آبگوشت درست کن روز درمیون سه تا بند انگشت گوشت و بپز آبش در حد دو قاشق که شد بده بخوره

عزیزم یکسالگی تازه بچه باید غذای خانواده رو بخوره قبل اون باید حتما به رژیم غذایی دقت کنی حتی اگه مه ...

وای پسر من خیلییی بدغذاس ببین شیر برنج درست کردم سوپ شیر سوپ ساده اشکنه مرغ گوشت پوره ی کدو پوره ی سیب پوره سیب زمینی باگوشت سیب زمینی آب پز....هرچیزییی از ذهنت بره پختم مخصوصا واسه خودش هر هفته دوبار توی ظرفای کوچیک کوچیک گذاشتم یخچال مگه این بخوره بازوررر کم میموند اشکم دربیاد خودشم هعی نق میزد منم دعوا میکردم اصلاااا نصف بیشترش میرفت توی اشغال....دیگه یه چندماه بعد مجبوری غذای سفره دادیم بهش مثلا کته له شده بایکم خورشت یاماست یانون و....یکم خورد...فقط از غذای ما که میخوریم خوشش میاد دوست نداره تنهایی بخوره...

آره این عالیه منم تا سه ماهگی میدادم  شربت گریپ واتر برای شرکت دینه هم عالیه

یعنی کار من اینه این قطره بدم پستونک بدم دهنش خداروشکر آروم میشه از عرق نعنا و این دردسرا بهتر

وای پسر من خیلییی بدغذاس ببین شیر برنج درست کردم سوپ شیر سوپ ساده اشکنه مرغ گوشت پوره ی کدو پوره ی س ...

خب همون چیزهایی که درست میکنی بزار سر سفره کنارخودتون بخوره نهایت یکم ازغذاهای خودتونم بدین بهش یااینکه معمولا بچه ها دوس الان خودشون غذاشون بخورن غذابزار جلوش بزار خودش بخوره