2726
عنوان

تفاوت فرهنگی با خانواده همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1901 بازدید | 132 پست
اوووو حالا فک کردم چه قومی ان،  فارس ها که از ترک ها اوپن ترن

منم مشکلم با قومیتشون نیست 

کلا اعتقاداتمون فرق داره، من نگران اینم 

وگرنه من دوست لر، ترک و.. دارم که کلا شبیه خودم هستن

فارس و ترک هستیم البته خانواده اینا این مدلی هستن نمیتونم بگم کل ترک ها این شکلی هستن چون قبلا د ...

چیز بدی هم نگفتی که نگرانی میگی کل ترک هارو نگفتم ، شما زیادی تو محیط بسته بزرگ شدی گلم ، قلیون دیگه چیزی نیس که بد باشه تو جامعه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مشکلم با قومیتشون نیست  کلا اعتقاداتمون فرق داره، من نگران اینم  وگرنه من دوست لر، ت ...

هردو شیعه هستین دیگه ، من چی بگم که طرفم سنی هس میگه بعد ازدواج توهم سنی حساب میشی

2728
چیز بدی هم نگفتی که نگرانی میگی کل ترک هارو نگفتم ، شما زیادی تو محیط بسته بزرگ شدی گلم ، قلیون دیگه ...

درسته عزیزم من واقعا با قلیون و این چیزا مشکلی ندارم 

برامم مهم نیست چکار میکنند

ولی مثلا چیزایی که همیشه برای ما قفل بوده اونا راحتن 

خیلی تفاوته 

این نگرانم کرده، نمیدونم چکار باید کنم 

خانوادم هم خیلی چیزارو نمیدونند اگر بفهمن گیر میدن 

من و نامزدم واقعا مشکلی نداریم  تمام اخلاق، رفتار و اعتقاداتمون باهم جوره  ولی خب دوت ...

گلم من روان خوندم و از همه استادای روانشناسیم اینو شنیدم بری مشاور هم اینو میشنوی؛

پایه تفاهم ازدواج سه تان. ۱.فرهنگ  ۲. اعتقادات مذهبی.  ۳.اختلاف طبقات مالی.

اگر در این ۳تا تفاوت زیادی داشته باشین امکان خوشبخت شدن وجود نداره و خیلی چالشا به وجود میاد. 

یه روز دوتا برادر میرن سفر کاری. زن برادر اولی هرچی شوهرش پول میفرست خرج خودش و پوشاک میکرد و به خودش میرسید.زن برادر دومی همه پولارو خرج خونه میکرد دکور انچنانی میخریدبه تمیزکاری میکرد ولی براخودش قناعت میکرد. بعد شوهرا از سفر میان. برادر اولی میبینه واااای زنش عین پری دریایی میمونه موهای خوشرنگ پوست و اندام عالی باخودش میگه حیف نیس همچین ملکه ای رو تو این خونه فقیرانه نگه دارم؟ میره براش خونه عالی میخره و عین پرنسس نگهش میداره.  و اما برادر دومی! میبینه خونه عین قصر شده.لوستر پرده انچنانی ولی زن عین کنیز میمونه موهای پریشان و لباسای وارفته. با خودش میگه حیف نیس تو همچین خونه خوشگلی یه زن بیریخت زندگی کنه؟ پس میره طلاقش میده و یه زن خوشگل میاره😐 زنی که خرج داره ارج داره.turk girl
هردو شیعه هستین دیگه ، من چی بگم که طرفم سنی هس میگه بعد ازدواج توهم سنی حساب میشی

حرف بیخود زده

همسر منم سنیه ولی من شیعم

هیچی نمیشه

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
گلم من روان خوندم و از همه استادای روانشناسیم اینو شنیدم بری مشاور هم اینو میشنوی؛ پایه تفاهم ازدوا ...

با چه منطقی گفتی امکان خوشبخت شدن وجود نداره ؟، مثال نقضشو زیاد دیدم تو اطرافیان ، لااقل بگو اکثرا خوشبخت نمیشن نه که بگی امکان نداره

هر فرد مثل یک میوه میمونه از درختی که خانوادشن، یعنی ازون درخت تغذیه شده و رشد کرده و بوجود اومده ، ...

والله بعضي وقتها ميشه از درخت سيب البالو برداشت!! پدر و مادر عروس كوچيكه ي ما به شدت مذهبي ، يه پاي مادرش تو مسجد هست! ولي عروس ما قشنگ اختي مختي ميگرده!  پدر و مادر من كه انچنان مذهبي هم نيستند ولي ما هميشه مراعات ميكنيم و محرم نامحرم و حلال و حرام حاليمون ميشه

چیز بدی هم نگفتی که نگرانی میگی کل ترک هارو نگفتم ، شما زیادی تو محیط بسته بزرگ شدی گلم ، قلیون دیگه ...

قلیون شاید برای شما بد نیست ولی هنوز برای خیلی از خانواده ها بده و هنوز تابو حساب میشه. سرزنش کردن نداره 

من و نامزدم واقعا مشکلی نداریم  تمام اخلاق، رفتار و اعتقاداتمون باهم جوره  ولی خب دوت ...

فعلا نامزدی 

بعدا قطعا مشکل پیدا میکنی بعضی چیزا با وجود آدما درک شده هست و بزرگ شدن تو اون شرایط

چیزی که برای تو تابو هست برای اون نیست شاید خوشش نیاد ولی جبهه هم نمیگیره راجع بهش

مثل همین اتفاق برای منم بود والان ۱۵ ساله ازدواج م میگذره

همین رفتارشون باعث شد برادرش زنش طلاق بده .حالا همسر من طلاق نگرفتیم ولی مشکلات عمیق تر و بدتری پیدا کردیم

به نظرم با کسی که مثل خودتون ازدواج کنید

2706