2726
عنوان

تفاوت فرهنگی با خانواده همسر

1900 بازدید | 132 پست

اول از همه من قصد بی احترامی به عقاید و اعتقادات کسی ندارم، فقط میخوام شرایطم رو بگم تا راهنماییم کنید ممنونم 

من با کسی در آستانه ازدواج هستیم، از نظر اعتقادات و عقایدمون خیلی شبیه به هم هستیم 

من معمولی هستم، زیاد مومن نیستم ولی خب نمازم برام اهمیت داره، پوششم معمولی، هیچ وقت قلیون و مشروب و این چیزا توی خانواده نبوده 

در کل خانوادمون معتقد هستن و اکثرا این مدلی هستن 

نامزدم خودش همینطوره، مثلا اهل مشروب و دود و این چیزا نیست تا حدودی هم اعتقاد داره و خودش کلا از خانواده ما خوشش میاد و ترجیح میده سمت اقوام ما باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما از دوتا قوم متفاوت هستیم 

علاوه بر اون روز به روز تفاوت های بیشتری دارم متوجه میشم

مثلا اینکه اونا کلا اهل قلیون هستن (هم خانم و هم آقا) چیزی که توی خانواده ما تعریف نشده 

یا با  مشروب خوردن مشکلی ندارن و مثلا خواهراش میخورن 

از نظر اعتقادات کلا ضعیف ترن و خیلی کم آدم معتقد داخلشون هست 

پوشش هم کلا با ما فرق دارن 

2728

من کاری به اعتقاداتشون ندارم، چون یه موضوع شخصی هست 

ولی خب من کلا توی یه محیط دیگه بزرگ شدم، اینا خیلی برام جدید هست، از طرفی نامزدم خودش کلا شبیه ما هست (با اینکه توی اون محیط بوده) 

به نظرتون من چکار کنم که مشکلی پیش نیاد؟ 

چکار کنم خانوادم گیر ندن‌؟ 

ممنون میشم راهنماییم کنید 

هر فرد مثل یک میوه میمونه از درختی که خانوادشن، یعنی ازون درخت تغذیه شده و رشد کرده و بوجود اومده ، ...

تا حدودی موافقم 

بالاخره توی اون محیط بزرگ شده 

بقیش رو گفتم میشه راهنماییم کنید؟ 

منم قراره با یکی ازدواج کنم تفاوت مذهب و اینا داریم اونا کوردن ، تو تاپیکام هس خیلی دودلم حقیقتش

من و نامزدم واقعا مشکلی نداریم 

تمام اخلاق، رفتار و اعتقاداتمون باهم جوره 

ولی خب دوتا قوم مختلیف و تفاوت اعتقادات و فرهنگی بین خانواده ها زیاده 

این منو نگران کرده

میگم چه قومی ؟؟ بگو راحت تر راهنماییت کنم دیگع ، هی میکی دو تا قوم مختلف

فارس و ترک هستیم

البته خانواده اینا این مدلی هستن نمیتونم بگم کل ترک ها این شکلی هستن چون قبلا دوست داشتم ولی اینطوری نبود

2706