2733
2734

دوماه باهم بودیم  رلم بود بعد وقتی از هم جدا شدیم هرچی فوش از دهنش اومد بهم گفت بلاکم کرد منم  هیچی بهش نگفتم گفتم ولش بکن بزار تموم بشه این رابطه هرچی هس   دیروز رفیقم من  رفته بازار یه پسری اومده جلو رفیقم گرفته گفت اسم رفیقت رومینا  یعنی اسم من اونم  گفته اره اینم گفته واقعا دختر خوبیه حیفه به این راه کشیده شدهه دوس پسرش گفته به رفیقاش پول بهم بدین تا دوس دخترمو بیارم خونه واستون  ه ر ز اینا رفیقم گفت کلی ابرو شرف تورو برده پسره گفته خیلی دلم برای اون دختر سوخته خیلی دختر خوشگلیه چرا به این راه کشیده شده میگفت بهم رومینا میخاستم بمیرم وقتی این چرت پرت ها و شنیدم منم زنگ زدم بهش ریدم به دوس پسر سابقم گفتم بیشرف من دختر ه ر زه ام چرا تهمت بهم میزنی اونم هیچی نگفت الان عقده دلم خالی نشده میخوام فردا با مامور برم در خونشون به پدر مادرش بگم که چیا پشت سرم گفت الان خجالت میکشم‌توی بازار راه برم همه منو میشناسن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

کاری به تهمتا ندارم

ولی چقد معروفیییی تو که همه میشناسنت تو بازار

در انتظار دوتا فندق کوچولو💕امشب1401/12/3 ساعت21:23 اولین تکونای دوقلو ها رو متوجه شدم خیلی حس قشنگیه انشالله روزی همه منتظرا😍دخترای قشنگم خوش اومدین به دنیای من و بابایی😍

اول آخرشو بگو چطور بازار همه تو رو می‌شناسن....هر چی هم شهر کوچیک باشه دیگه اینقدر راهم یه دختر خانم نمیتونه شناخته شده باشع مگر اینکه سلبریتی چیزی باشی....

از طرفی این دیگ رو کمتر هم بزنی بهتره...مگه با حرف یه حیوون آدم خراب میشه ..طلا که پاکه چه منتش به خاکه

2706