2703
2553
عنوان

رفقا کسی راجع به مسکن مهر اطلاعاتی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 406 بازدید | 50 پست
اولین واریزیتونه  ماهم ثبت نام کردیم قسط دوم هم ریختیم اما هیچ پیشرفتی نداشته پروژه😐

بله اولیشه اما ما هنوز واریز نکردیم تا پنج تیر وقت دادن همسرم گفت یکم تحقیق کنم بعد ببینم چی میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا امروز شوهرم میگفت توکانال شهرمون گذاشتن تا ۴۰۰باید نقدا پرداخت بشه حالا شاید کمی بیشتر یا کمت ...

پس شرایطش سخته گفتم ما از این شانسا نداریم به این راحتی صابخونه شیم😅

2720
2714
جدی شما کدوم شهر هستین

زنجان ، از اونا جدیدا سه ماه یک بار ۵۰‌میگیرفتن حالا گفتن ۵۰۰ تومن نقد واریز کنید ، یه وامم باید بردارین ماهی ۱۱ تومن قسطشه موقع تحویل ، البته تحصن بابت عدم پیشرفت پروژه ها بود و قسطای سنگین

یس

چزا برا ما پیام نیومد؟؟؟

یه روز دوتا برادر میرن سفر کاری. زن برادر اولی هرچی شوهرش پول میفرست خرج خودش و پوشاک میکرد و به خودش میرسید.زن برادر دومی همه پولارو خرج خونه میکرد دکور انچنانی میخریدبه تمیزکاری میکرد ولی براخودش قناعت میکرد. بعد شوهرا از سفر میان. برادر اولی میبینه واااای زنش عین پری دریایی میمونه موهای خوشرنگ پوست و اندام عالی باخودش میگه حیف نیس همچین ملکه ای رو تو این خونه فقیرانه نگه دارم؟ میره براش خونه عالی میخره و عین پرنسس نگهش میداره.  و اما برادر دومی! میبینه خونه عین قصر شده.لوستر پرده انچنانی ولی زن عین کنیز میمونه موهای پریشان و لباسای وارفته. با خودش میگه حیف نیس تو همچین خونه خوشگلی یه زن بیریخت زندگی کنه؟ پس میره طلاقش میده و یه زن خوشگل میاره😐 زنی که خرج داره ارج داره.turk girl
زنجان ، از اونا جدیدا سه ماه یک بار ۵۰‌میگیرفتن حالا گفتن ۵۰۰ تومن نقد واریز کنید ، یه وامم باید برد ...

500میلیون نقد رو از وام خودشون میدن ؟ 

یا جدا از اون وامی که قراره بدن ۵۰۰میلیون میخان

زنجان ، از اونا جدیدا سه ماه یک بار ۵۰‌میگیرفتن حالا گفتن ۵۰۰ تومن نقد واریز کنید ، یه وامم باید برد ...

ما بروجرد هستیم خیلی دیر مار میکنن ما سال ۱۴۰۰ثبت نام کردیم تا الان پی ریزی هم نشده،🥴

میشه واسه شادی روح مادرم ی صلوات بفرستین 😔😔 ممنونم 🙏🙏
2706