2733
2734
عنوان

نی نی یار کاربریمو برگردون

211 بازدید | 34 پست

@نی_نی_یار_پنج   @نی_نی_یار_شب   خواهش میکنم کاربری ونون۱۷ رو برگردونین به جان خودم اگه دیگه پا تو تاپیک سیاسی بزارم😭

•‏گر خون خیابانی مظلوم بجوشد سرتاسر ایران کفن سرخ بپوشد•freedom🕊بمیری به نام نمانی به ننگ🧚

برای برگشت کاربریتون  داخل تماس باما پایین صفحه بدون نیاز به کاربری یا تلگرام ۰۹۱۹۱۰۲۷۶۰۰ پیام بدید

6️⃣2️⃣6️⃣2️⃣سابقم 𝕾👸🏻I{•------» ♡ «------•}I تو چه میدانی که رمل و ماسه چیست ، بین ابروها رد قناسه چیست...                   @_mahyar

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برای برگشت کاربریتون  داخل تماس باما پایین صفحه بدون نیاز به کاربری یا تلگرام ۰۹۱۹۱۰۲۷۶۰۰ پیام ...

طول میکشه اونطوری

•‏گر خون خیابانی مظلوم بجوشد سرتاسر ایران کفن سرخ بپوشد•freedom🕊بمیری به نام نمانی به ننگ🧚
طول میکشه اونطوری

نی نی یارا کاربری فعال نمیکنن

6️⃣2️⃣6️⃣2️⃣سابقم 𝕾👸🏻I{•------» ♡ «------•}I تو چه میدانی که رمل و ماسه چیست ، بین ابروها رد قناسه چیست...                   @_mahyar
ترکیدی؟ اون تاپیک میخواستم بگم پست نذار چون گزارشتو دارن میزنن و پست میذارن  ولی دیگه گذاشته ب ...

مثل چی پشیمونم نمیدونی چقد کاربریمو دوس داشتم😭🤦‍♀️

2738
مثل چی پشیمونم نمیدونی چقد کاربریمو دوس داشتم😭🤦‍♀️

🤩 راه های برگشتن کاربری: 🤩

1️⃣ ⬅️ از طریق تلگرام سایت به شماره 09191027600

2️⃣ ⬅️ لینک فرم تماس با ما
https://www.ninisite.com/contact

صفحه تماس با ما در پایین صفحه می باشد.

3️⃣ ⬅️ ایمیل:

info@ninisite.com

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید.انجیل لوقاباب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
🤩  راه های برگشتن کاربری: 🤩 1️⃣ ⬅️ از طریق تلگرام سایت به شماره  09191027600 2️⃣ ⬅️ ...

خدا منو لال کنه که دیگه پست گزارش خور نزارم اینطوری باید یک ماه صبر کنم😭

بیخیال دختر  پیام بده باز میشی نشدی هم با همین فعالیت کن چیزی از دست نمیدی که

این گوشی بابامه نمیدونی چطور میتونم از رو گوشی خودم وارد این کاربری بشم

خدا منو لال کنه که دیگه پست گزارش خور نزارم اینطوری باید یک ماه صبر کنم😭

یکی از کاربران تعریف می کرد یک هفته هر روز پیام میداده تا برش گردوندن.

البته به دلیل تعلیقی هم ربط داره. مدت زمانش فرق می کنه.

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید.انجیل لوقاباب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
این گوشی بابامه نمیدونی چطور میتونم از رو گوشی خودم وارد این کاربری بشم

وقتی وارد نی نی سایت شدین ⬅️ ورود و نام کاربری و رمز رو بزنین.

یکی از کاربران تعریف می کرد یک هفته هر روز پیام میداده تا برش گردوندن. البته به دلیل تعلیقی هم ر ...

قبلا بعد دوهفته برای منم برگردوندن فکر میکنم اون کاربر خودم بودم پستمم لایک ‌کرده بودین ممنون در هر صورت💚

وقتی وارد نی نی سایت شدین ⬅️ ورود و نام کاربری و رمز رو بزنین.

میزنم ولی وارد این کاربری نمیشم

2706