2726
عنوان

شوهرم دعوا کنیم تهدید میکنه برو خبر داره جایی ندارم برم

| مشاهده متن کامل بحث + 3285 بازدید | 120 پست
بچه نبود میتونستم پارکی جایی بخوابم...یه موقع هایی میگم چرا خدا حواسش به ماها نیس...دلم هردفعه خورد ...

هر دفع میگه پاشو برو بیرون با همین لحنا نه با فوش میگه دلم میخاد کسی داشتم میومد می‌گفت منو هستم نترش دلم میخاد هر سری می‌گفت برو بیرون میشد برای همیشه ازش دور میشدم میرفتم اما مجبورم برم منت بکشم بحث عوض کنم کلی قربون صدقه کسی که بدترین دردا واذیتا کرده برم که تهدیدم نکنه 

بمیرم برای دلد واقعا ما زنها ظریف هستیم و طاقت بی ملایمتی نداریم  ولی من مطمعنم خدا جوابش میده ...

گلم خدا نکنه سلامت باشی همیشه با خودم حرف میزنم میگم خدایا کاش یروزی همین بلا سرش بیاد یکی دائم تهدیدش کنه بیرونش کنه فوش بده تحقیر کنه بی کسی و فقرشو بزنه بر سرش اما خدا نشنوه نبینه این همه بدبختی خیلی سخته بهت بگن از جای گمشو برو بیرون و تو مجبور یشی به کسی که این حرف زد بخندی خدمت کنی چاپلوسی کنی که فقط بیرون نشی 💔💔💔💔 آخ که هیچ دلی نمانده خاهر هیچی از خدا نخام جز مرگم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هر دفع میگه پاشو برو بیرون با همین لحنا نه با فوش میگه دلم میخاد کسی داشتم میومد می‌گفت منو هستم نتر ...

نرو دیه سمتش کلا باهاش حرف نزن که دعوا بشه چیزیم گفت هیچی نگو ایشالا خدا به هردومون کمک کنه

حذف ادمای اضافی از زندگی...🖤
2728

منم فوبیای این حرفو دارم؛ بابام خیلی بهم میگفت..💔

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲

برای اینکه برای همیشه پایان بدین به این مزخرفات همسرتون یکبار بذارید  و برین تا بفهمن رفتن وبلد بودین و میتونین مستقل بشین مطمئن باشین این حرفشون یه تهدید تو خالی بیشتر نیست!

یکبار که برید حساب کار دسشون میاد و دیگه همچین حرفی نمیزنن 

شرایط مشاوره رفتن نداری؟هزینش برات سنگینه؟ مسیر خونه تا مراکز مشاوره برات دوره؟دوست نداری حضوری با مشاور راجب مشکلت صحبت کنی؟دلت میخواد تو خونه بشینی و با مشاورت در ارتباط باشی؟ همه اینا قابل حله!! اونم با پنجاه درصد تخفیف!!!!!!😍😍😍بله خانوما من کارشناس ومشاوره خانواده هستم و کارشناس و مشاوره حقوقی🤩در زمینه مربوط به مشاوره خانواده در موضوعات:حل اختلافات بین زوجین،آموزش همسرداری،آموزش جذب همسردلخواه ویژه دختر خانوما و فرزندپروری مشاوره ارائه میشه خدمتتون🌹در زمینه مشاوره حقوقی هم در حوزه مسائل مربوط به خانواده (طلاق_مهریه_نفقه_حضانت_جهیزیه_ارث_نسب و دیگر مسائل مربوط به خانواده)مشاوره ارائه میشه،انواع دادخواست، درخواست،لایحه،اظهارنامه در اسرع وقت با ۵۰ درصد تخفیف تنظیم میشه،آیدی مشاور در روبیکا،ایتا،سروش،گپ،بله وآیگپ:moshavere_onlinee                                و در تلگرام:moshavere_onlineeeپیام بدین🌱
جای نداشته باشی با بچه بی بچه پای رفتن نداری نکه دلی برای ماندن زن بدبخت با بیرون کردن از خانه تهدید ...

بزار بیرونت کنه زنگ بزن پلیس بیاد بگو از خونه بیرونم کرده دادگاه پدرشو درمیاره

خیلی اذیتم میگه همین حالا پاشو برو یعنی هیچ حس وابستگی هیچ نداره من زندگی هیچ اهمیتی نداشتیم هر لحظه ...

منم جایی نیس که برم یعنی هستا خونه بابام +زن بابا خدا برای هیچ کس نیاره سخته اولا هیچی نمیگفتم الان  جوابشو میدم تا خودشو جمع کنه تو هم کوتاه نیا فک نکنه ضعیفی . 

2706