2733
2734

خبر داره جای برای رفتن ندارم ازش این حرفش متنفرم بخاطر یسری اتفاقات شرایط طلاق ندارم پشتوانه ندارم😭😭😭😭 تو دعوا بحث مدام تهدید می‌کنه برو بدو برو بیرون همه وسیلت جمع کن ببر برو کلی ترس دارم کسی مثل من بوده چیکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم مثل تو...دارم میسوزم زندگی میکنم

خیلی اذیتم میگه همین حالا پاشو برو یعنی هیچ حس وابستگی هیچ نداره من زندگی هیچ اهمیتی نداشتیم هر لحظه حاضره همه چیو خراب کنه همون لحظه مجبور میشم ساکت بشم که نگه اگه حرفی بزنم باید برم یا بروز منو میبرد چند بار وسیلهام برد کنار جاده که برم😭😭

نه بگو اصلا نمیرم خونه خودمه توباید بری اگ برات خوش نمیگذره تو برو

من با اینکه پشت وانه دارم خانوادم محکم پشتمن

ولی اوایل میرفتم خونه بابام وسایلم جمع میکردم اینا برای شوهرم عادی شد رفتم دنبالم نیامد خیلی ضایع شدم

ولی دفعات بعد اینطوری میرفتم جلو

میگف برو میگفتم اصلا نمیرم خونه منه

2738
نه بگو اصلا نمیرم خونه خودمه توباید بری اگ برات خوش نمیگذره تو برو من با اینکه پشت وانه دارم خان ...

اینهم امتحان کردم فوش داد ابرومو برد که کرد خونس خونه برای اونه من حق ندارم بگم از خونش بره ولی می‌تونه منو بیرون کنه هر موقع دلش خاست خیلی با این جنبش اذیتم می‌کنه تهدید می‌کنه منم میترسم کاش میتونستم یبار برای همیشه جمع کنم وسیلمو واقعی برم 💔

خیلی اذیتم میگه همین حالا پاشو برو یعنی هیچ حس وابستگی هیچ نداره من زندگی هیچ اهمیتی نداشتیم هر لحظه ...

چقد ما بدبختیم اخه من بچه هام نبودن میرفتم

حذف ادمای اضافی از زندگی...🖤
چقد ما بدبختیم اخه من بچه هام نبودن میرفتم

جای نداشته باشی با بچه بی بچه پای رفتن نداری نکه دلی برای ماندن زن بدبخت با بیرون کردن از خانه تهدید میشیم اگه کوچک ترین اعتراضی کنیم

جای نداشته باشی با بچه بی بچه پای رفتن نداری نکه دلی برای ماندن زن بدبخت با بیرون کردن از خانه تهدید ...

بچه نبود میتونستم پارکی جایی بخوابم...یه موقع هایی میگم چرا خدا حواسش به ماها نیس...دلم هردفعه خورد میشه

حذف ادمای اضافی از زندگی...🖤
خدا جا حق نشسته همه اینا میبینن خواهر.  چوب خدا بی صدا صبر کن بسپار بخدا

این آدم سالهاس تحقیر و توهین فوش و تهدید میکنه ندیدم خدا کاری کنه خسته شدم کاش همین لحظه ها بمیرم منت بکشم برای سقف و لقمه نون بخور نمیری با صدتا منت و آزار 

این آدم سالهاس تحقیر و توهین فوش و تهدید میکنه ندیدم خدا کاری کنه خسته شدم کاش همین لحظه ها بمیرم من ...

بمیرم برای دلد واقعا ما زنها ظریف هستیم و طاقت بی ملایمتی نداریم 

ولی من مطمعنم خدا جوابش میده 

خدا صبرش زیاد یهو جوابش میده بدجور هم جوابش میده 

ک در حق یه زن تنها اینکارامیکنه 

2706