2410
2553
عنوان

تاثیر معدل برای ۱۴۰۲ 😩

| مشاهده متن کامل بحث + 10068 بازدید | 34 پست
بنظرم عادلانه نیست چون خیلیا امسال برای تاثیر قطعی معدل فقط تشریحی خوندن و یا خیلیا ترمیم کردن اما ...

آره درسته ظلم شد به هر کسی که امسال میخواست کنکور بده خیلیا امسالو فقط گذاشتن برای نهایی و گفتن سال بعد کنکور بدن

هرکس خود داند و خدای خودش که چه دردیست در کجای دلش 💔 
من فقط فیزیک و شیمی دی و خرداد رو دیده بودم مثل سالای قبل بود ( شیمی حتی از خرداد ۴۰۱ که ما بودیم هم ...

اکثر کنکوریا مخالفن واقعا آسیب اینکه معدل تاثیر قطعی داشته باشه خیلی بیشتر از کنکوره ، تازه قراره هر سه سال نهایی برگزار کنن علاوه بر استرسش هزینه هم برای ترمیم معدل خیلی زیاد میشه اگه کنکور برای عمومی و اختصاصی هم جدا برگزار کنن خیلی بهتر از اینه سه سالت از بهترین لحظات عمرت استرس نیم نمره داشته باشی ، برای امتحان نهایی شما محکومی به بیست یا نهایت نوزده این یعنی تمام مطالبو باید بخونی ولی کنکور میتونی خیلی از مطالبو حذف کنی ، از تقلب های بیشتر امتحانات نهایی نسبت به کنکور هم که همه خبر دارن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه بردارن هم مال امسال نیست مال سال بعده . کاش برداشته نشه خیلی خوبه

کجاش خوبه . منی که درصد های کنکورم با رتبه هزار کشور برابری می‌کنه ( رشته ریاضی) با این معدل ها و با سلامت و عربی و فارسی و دینی باید بیام پایین . کلا باید عمومی های لعنتی حذف بشن . واسه مهندس شدن نیازی به دینی و فارسی نمی‌بینم انصافا . 

حرومزاده هستن دیگه چکار میشه کرد . 

بنظرم عادلانه نیست چون خیلیا امسال برای تاثیر قطعی معدل فقط تشریحی خوندن و یا خیلیا ترمیم کردن اما ...

خب عادلانه هم نیست قطعی باشه . هردوتاش عادلانه نیست 😅

2720

هرد حالت عادلانه نیس ولی کنکور از تاثیر معدل عادلانه تره

یکی نزد حکیمی آمد و گفت: خبر داری فلانی درباره‌ات چه‌قدر غیبت و بدگویی کرده؟حکیم با تبسم گفت: او تیری را به سویم پرتاب کرد که به من نرسید؛ تو چرا آن تیر را از زمین برداشتی و در قلبم فرو کردی؟ لطفا برای سلامتی آقا امام زمان و قبولی کنکورم یه صلوات مهمونم کنید ان شاالله که شما هم حاجت روا بشید.  
اگه بردارن هم مال امسال نیست مال سال بعده . کاش برداشته نشه خیلی خوبه

خیلیی خوبه؟؟؟

جدی هستی؟

شما اصلا در جریان نحوه سوال دادن نیستی

من خودم هم متوسطه اول هم دوم مدرسه خاص بودم

الان اینارو دارم ۱۵ ۱۶ میگیرم اصلا خوندن نمونه سوال امتحان نهایی سال قبل تاثیر نداره چون بخاطر کنکوری بودنه سوالا سطحش خیلیی بالا رفته نسبت ب وقتی که شما امتحان دادی

بعدم کنکور ی بار استرس داشتی

الان نزدیک سیزده بار 

بعدم همه سوالارو کانالای تلگرم گذاشتن برای فروش و ولی تقلب :/

بچه های پارسال اصن ی سطح دیگه ایو امتحان دادن تورو خدا یکم اطلاعات جمع کنین بعد نظرتونو بگین 

2714
من فقط فیزیک و شیمی دی و خرداد رو دیده بودم مثل سالای قبل بود ( شیمی حتی از خرداد ۴۰۱ که ما بودیم هم ...

واقعا زور داره شما الان دانشجویی

خب قطعا بعد چند سال که مقطع بالاتر هستی برات راحت تره

اما دلم میخاست کاغذو جلوی خودتون میزاشتن و الان پشت کنکور بودین و تو شرایط ما تا ببینم خودتون چند میگیرفتین این امتحانا با سوالایی که همش از حاشیه و نکته و ترکیبی هست.

بعضیا واقعا ندارن ۶۰۰ ۷۰۰ تومن بدن ترمیم معدل همه ک وضع مالیشون خوب نیست

من خودم ی چیزی میخام با اینکه اوکیم از همه جهت دلم نمیاد بگم دیگه چه برسه..

بعدم چرا ترمیم معدل؟ مگه افتاده و تجدیدی هستیم؟

چرا باید کنکورمو تشریحی بدم؟

اوکی کنکورو تو دو نوبت برگزار کنن اما من چرا باید تشریحی بدم

بعضیا واقعا ندارن ۶۰۰ ۷۰۰ تومن بدن ترمیم معدل همه ک وضع مالیشون خوب نیست من خودم ی چیزی میخام با ای ...

خب منم همینو میگم دیگه، چرا زود تر نگفتن که اینقدر افراد به خرج نیفتن، اصلا خرجش به کنار انقدر الکی وقتشون رو پای معدل هدر ندن...

حالا که فعلا هیچی معلوم نیست

[[ خَلوَتی داریم و حالی با خیالِ خویشتَن ]]                                     ‌🔇📖🦥🦋🍬🌌🔬🩸🎶⏰️
عزیزم این واسه چه تاریخیه؟

سلام عزیزم ببخشید دیر چک کردم سایتو فکر کنم همون روزی که این خبر رو خوندم این تاپیکو زدم واسه همون هجدهمه 

کجاش خوبه . منی که درصد های کنکورم با رتبه هزار کشور برابری می‌کنه ( رشته ریاضی) با این معدل ها و با ...

منم دقیقا شرایط شمارو دارم
توی ازمونای قلم چی یا سنجش پایین ترین رتبه ام هزارو پونصد یا دوهزار بود ولی الان که معدل رو تاثیر میدن چن روزه خوابو خوراک ندارم چون درسای عمومی اصلا نمرات خوبی نیوردم
خدا کنه تاثیر رو بردارن یا حداقل کمترش کنن.

سلام ، همه چی بستگی به رای گیری مجلس که چند روز دیگه اجرا میشه داره ، هرچی رای بیاره همون اجرا میشه ، بخاطر افشای خیلی زیاد تقلب شاید مثبت کنن البته بازم معلوم نیست ، این قطعی بودن نهایت بی انصافیه

2706