2737
2739
عنوان

داستان عشق پنهانی من💕

| مشاهده متن کامل بحث + 1866 بازدید | 136 پست
من جات بودم میرفتم باشگاه و به خودم میرسیدم دوتا نتیجه داشت یا اعتماد بنفس میگرفتم و دیگه به پسره ف ...

آره تازگیا تاپیک لاغری هم زدم تو فکر رژیمم ولی خوب سطح هامون کلا بهم نمیخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همه رو خوندم 

گرچه دوست داشتم آخرش خیلی قشنگتر تموم بشه 

ولی مطمعنم  هنوز ب آخرش نرسیده وگرنه قشنگ میشه زندگیت

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
2728

خدایی اول جوونی ۲۰سال که سنی نیس گلم.حیف از وقتت و عمرت

بازم بخون با هدف 

باشگاه برو همه که میگن.خیلی برا روحیه عالیه عزیزم.

معلومه با اراده ای و خیلی هم دختر خوبی هستی.حرفات به دلم نشست.الهی موفق و شاد و خوشبخت باشی

دوبارررره بخوووون دختر هنوز دیر نشده میتونی بسازی🥲

مرسی ازت امیدوارم بشه گاهی می‌ره رو مخم که چرا دارم تسلیم میشم🙂😞💔با خودم میگم اگه یه نتیجه خوب بگیرم خوب امکانش بالاتر می‌ره شایدم نره🙃🍃

همه زندگیمه بالاخره باید دو صفحه بشه که😂گفتم یه جا بدم بچه ها علاف نشن💕

اخی عزیزم.دیر نشده سنی نداری عزیزم.به درس یا هنر و حرفه ای که علاقه داری سفت و سخت بچسب بهش و دنبالش کن.

ورزش و تناسب اندام رو دنبال کن.اعتماد به نفس رفته ات رو برگردون.ان شاءالله که اتفاق های خوبی برای شما دختر خانم هدفمند تو راهه.کافیه از همین لحظه هدفگذاری کنی گلم.

موفق و شاد باشی دوست خوبم.

اگر تونستم کمکی بهتون کنم،لطفا برای سلامتی امام زمان(عج)دعا کنید.
عزیزدلم زندگی گاهی ادمو خیلی متعجب میکنه هرگز از داشتنش ناامید نشو مطمئنم و دلم روشنه ی روزی بهش میر ...

چقدر این پیام قشنگ بود اسکرین گرفتم تا بخونمش هر وقت حالم بد شد ممنونم ازت که حالمو بهتر کردی با حرفات❤️🥀

2738

خوندم برات ارزش قائل شدم

هیچ کس موندنی نیست همه میرن

تو بچسب به خودت که بری دانشگاه همین 

آینده منتظرته

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 

من همشو خوندم داستانت واقعا قشنگ بود خودمو یاد بچگیهام انداخت منم بچه ک یودم یکی از هم محلی های خونه مادربزرگم یه پسره بود ک پنج سالی از من بزرگتر بود فامیل خیلی دور هم بود یادمه منو سوار ترک دوچرخه اش کرد دورم زد بعد منو در خونه خالم پیاده کرد هیلی بچه بودم یادم نمیاد ب خودش گفتم یا ن اما ب دختر خاله ام گفتم ک من میخوام بزرگ شدم باهاش عروسی کنم😂😂😂اما من عاشق نشدم تاحالا 😂

بگذریم ایشالاه ک بهش برسی روی خودت کار کن باشگاه برو ب خودت برس

امیدوارم 🙂💔 انشالله تاپیک خوشبختیمو همین جا بذارم‌ تگت کنم یه روزی ❤️🥀

اطمینان دارم موفقه زندگی خودت میشی ... 

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
خدایی اول جوونی ۲۰سال که سنی نیس گلم.حیف از وقتت و عمرت بازم بخون با هدف  باشگاه برو همه که م ...

مرسی که عزیزم ممنون از راهنماییت خودمم تو فکر اینم که دوباره بلند شم نمی‌خوام همیشه همین آدم شکست خورده بمونم حتی اگه به اون هم نرسم باز باید تلاشمو بکنم زندگیمو بسازم مرسی واقعا از حرفای قشنگت ❤️💋

2706