2726
عنوان

این پرستارا چرا انقد مرتب و خوشگل و کراشن

| مشاهده متن کامل بحث + 1774 بازدید | 31 پست
سوزن یه بیمار رفت تو دستم

اخ🥺

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب باشه  منظورم اینکه زاهاشون رفیق بشی مگه اشکالی داره مگه دختر بادختر دوست نمیشه

من از خدامه اونا محل غیرهمکار نمیذارن

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
چی بگم والا من ک بایه دختر دوست هستم  دوستیمون بستگی ب یه چیزهایی هم داره

چجوری دوست شدین 

چرته بابا  همشون خستن

حقم دارن شغلشون آدمو فرسوده میکنه

اونا ک میبینی ب خودشون میرسن وکلی آرایش دارن معمولا کاری برات انجام نمیدن

من هرسری بستری بودم بیمارستان یا کارم گیری پرستاربوده اونایی ک خیلی ساده پوش وبدون آرایش بودن ب کارمم رسیدن

باور نداری امتحان کن

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
ولی بیستر دنبال قروفر خودشون تا بیمارا .من که کاملا ناراضی بودم

دقیقا

بچه های من تو nicu بودن همش خودم کاراشونو میکردم بس که بی مسیولیت بودن،البته نه همشون

تازه هم زایمان کرده بودم،حتی شبی ک بیمارستان بودم مثلا vip بود دریغ از یه سر زدن ببینن من درد دارم زندم یا چی ،وقتیم مامانم میرفت دنبالشون یه قرص مسکن میداد مامانم بیاره ک هیچ اثری ام نداشت

اونا ک میبینی ب خودشون میرسن وکلی آرایش دارن معمولا کاری برات انجام نمیدن من هرسری بستری بودم بی ...

آره اتفاقا یکیشون بنده خدا ساده و البته کلی ام خسته بود خیلی راهنمایی و کمکم کرد

2706