2733
2734
عنوان

اخه این اسکول فرضم کردع؟

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 25 پست
از خیرش بگذر ولی دیگه هرجا بود تو بدترین شرایط هم بود بهش پول نده،چون حالا هی بگی انگاری از ارزش خود ...

وایی واقعا نگم؟ اخه پول ب ذرک از اینک این رفتارو کرد خیلی بهم برخورد

چقد بدم اومد ازش

در سکوتم صداییست**دلی باید که دریابد
چرا کاری نمیشع کرذ؟  انقدهاز اذمایی ک ادای زرنگارو در میارن بذم میاد چی بگم بهش؟

جلوی جمع بزن تو روش با سلیطه بازی پولتو پس بگیر

یا زنگ بزن بگو فلانی بریم بیرون بعد بگو کارت نیاوردی اون حساب کنه

ز هوشیاران عالم هرکه را دیدم غمی دارد دلا دیوانه شو، دیوانگی هم عالمی دارد..!🖤⃝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیع موقعیتش پیش نمیاذ ک با این بخام  بیرون باشم ش

هیچی دیگه 

بس یا باید مستقیم بخوای ازش که اونم چون پررو هستش پولو شاید بده بعدش پشت سرت حرف میزنه. اگه برات مهم نیست همین راه رو برو 

یا اینکه غیر مستقیم بگی مثلا تو یه جمع بودین هماهنگ کنی با یکی بهت بگه آره فلانی تاره یادم اومد پول اون شهربازی رو ندادم توهم بگی آره تو و فلانی یادتون رفت اینجوذی ازش بگیری 

من اصولا واسم مهم نیس خرج کنم اما از کسی که بخواد ازم سواستفاده کنه بدم میاد.رک میگم لطفا ۱۰۰تومن رو ...

افرین حرف دلمو زذی

اگ مستقیم میومد میگفت نمیدم اتقد بهم برنمیخورد

2731
جلوی جمع بزن تو روش با سلیطه بازی پولتو پس بگیر یا زنگ بزن بگو فلانی بریم بیرون بعد بگو کارت نیاورد ...

اخع زشتع تو جمع

شماره خاهرشم دارم ب اون بگم؟ چون باهم هستن

هیچی دیگه  بس یا باید مستقیم بخوای ازش که اونم چون پررو هستش پولو شاید بده بعدش پشت سرت حرف می ...

ارع پولو اگ بذه میرع پشت سرم حرف میژنه

من نمیخام تو جمع چیزی بگم چون خوشم نمیاد اینجوزی

ب خودش بخام پیام بدم چی بگم؟ 

ارع پولو اگ بذه میرع پشت سرم حرف میژنه من نمیخام تو جمع چیزی بگم چون خوشم نمیاد اینجوزی ب خودش بخا ...

والا به خودش بخوای بگی باید مستقیم بگی که پول اون روز حساب نکردی که اونم همانطور که گفتی پشت سرت حرف میزنه فلانی چقدر بی جنبه بود و.... آدمای اینجوری معمولا پررو هستن یعنی هم مفت خور هم پر رو 

یا اینکه ازش پول قرض بگیری مثلا بگی فلانی بیرونم کارتم مسدود شده این کارتم پول ندارم یکم پول بزن به این یکی کارتم بعدا بهت پس میدم.  پس ندی تا خودش بخواد اونجا میگی حساب قبلی هم داشتیم اونم کم کردم بس 

2738

عزیزم اصن خجالت نکش پیامش  بده درس بگو که سلام میشه ۱۰۰ تومن دنگتو واریز کنی اگ نکرد ب خاهرش پیام بده

اگ کسیم بهت گف یا پشتت حرف زد بگو من ۱۰۰‌تومن حرج شارژ هفتگیم ولی باید ازش میگرقتم چون تینجوری رفتار کرد و اینکه اون اگ این صد تومن بهش فشار نمیاورد پیش شما نیمگفت ولی اصن کوتاه نیا

رها باش ، واقعی باش ، خودت باش! زمان حقیقت را میگوید.