2737
2734

بچه ها من پرز زبانم با مصرف بعضی غذا ها متورم میشه و میسوزه بعد عکسشو گذاشنم تو مشاوره انلاین گفتم پیش متخصص دهان و دندان رفتم ( تخصص دندانپزشکی هست که بیماری های دهان تشخیص میده) و گفتن مشکلی نیست. یه متخصص قلب جواب داد که توسط متخصص پوست معاینه شوید گفتم چرا پوست اخه ضایعات دهان در حیطه متخصص دهانه بعد اینو گفت با حالت دعوا 😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه یعنی یه پزشک ندونه تخصص پاتولوژی دهان چیه و اینجوری سمت من گارد بگیره؟

اشتباه کردی رفتی جای غیرحرفه ای

اره همینقدر بی سوادن

مخصوصا این مجازیا و...اصلا خودشون خیلی وقتا  نیستن!کسی دیگ جواب میده

https://s8.uupload.ir/files/img_8047_1gap.jpeg

فک کرده کیه واقعا ! من صحبت هاتون و تو تاپیک HPV خوندم عزیزم بنظرم شما خیلی مسلطو باسواد و با مطالعه هستین 

واقعا لحن صحبت شون درست نیست 

خانوما لطفا برا موفقیت و عاقبت به خیر شدنم دعا کنید و یه صلوات بفرستید، با دعاهای خوب شماست که روز بروز پیشرفت میکنم.ممنونم💛🧡❤
اشتباه کردی رفتی جای غیرحرفه ای اره همینقدر بی سوادن مخصوصا این مجازیا و...اصلا خودشون خیلی وقتا & ...

نه متخصص دهان که حضوری رفتم دکتر خیلی خوبی بود اما چون امشب بعد خوردن میوه سوزش داشتم گفتم تو سایت نوبت ای ار بپرسم ببینم با چیزی رفع میشه این حساسیت الان که این حرفو شنبذم

حتی رفتم دیدم توی نظراتش همش خودش نوشته بود برای خودش بسیار عالی و حاذق با یه فونت

نه متخصص دهان که حضوری رفتم دکتر خیلی خوبی بود اما چون امشب بعد خوردن میوه سوزش داشتم گفتم تو سایت ن ...

خخخخ

خدا شفا بده

خدا رو شکر دکترا زیاد شدن

دیگ پول در نمیارن اونقدرا این بی کیفیت ها حقشونه

2738
فک کرده کیه واقعا ! من صحبت هاتون و تو تاپیک HPV خوندم عزیزم بنظرم شما خیلی مسلطو باسواد و با مطالعه ...

عزیزدلم ممنونم ازت لطف داری راستش واقغا من دنبال متخصص نبودم چون مراجعه حضوری داشتم و چک شدم مشکلی نبود فقط میوع ترش میخورم میسوزه گفتم دیر وقته بپرسم شاید راهنمایی کردن 

بعد این نظرو دیدم متعجب شدم وقتیم گفتم پوست ارتباطی نداره توهین شنبدم واقعا ناراحتم که پزشک مملکت اینا هستن اما من که یه عمر ارزو پزشکی بودم و علاقه داشتم .......... 

عزیزدلم ممنونم ازت لطف داری راستش واقغا من دنبال متخصص نبودم چون مراجعه حضوری داشتم و چک شدم مشکلی ن ...

عزیزم تو ایران بخاطر شرایطی که خودتون میدونین سهمیه های پزشکی متاسفانه حتی قبل اینکه من و شما کنکور بدیم بین آقازاده ها تقسیم میشه و صندلی ها از قبل پر میشه 

من کمتر خانومی دیدم تو نی نی سایت مطالعه گسترده و evidence_based داشته باشن مثل شما ؛ واقعا خیلی عالیه که دیدمتون 😘

اگه شرایط شو دارین 

آلمان و ایتالیا رایگان (با هزینه ی خیلی economic و affordable) 

و کانادا هم با هزینه ی یه کم بیشتر 

میتونین پزشکی بخونین 

بعلاوه ؛ اینکه کار هم همزمان میتونین بکنین و هزینه تحصیل رو تامین کنین 

خانوما لطفا برا موفقیت و عاقبت به خیر شدنم دعا کنید و یه صلوات بفرستید، با دعاهای خوب شماست که روز بروز پیشرفت میکنم.ممنونم💛🧡❤
عزیزم تو ایران بخاطر شرایطی که خودتون میدونین سهمیه های پزشکی متاسفانه حتی قبل اینکه من و شما کنکور ...

عزیزم ممنونم از لطفتون و مطمعن هستم خودتون از من صدها مرتبه با سواد تر هستین و خوشحالم از اشناییتون♥️♥️♥️راستش من دارم واسه دکترا اقدام میکنم اما دکترا عمران چون توی ارشد معدلم بالا هست و کلا دیگه سالها بع پزشکی فکر نکردم و مسیر زندگیم رفت سمت عمران گفتم شانس بیشتری برای مهاجرت با بورسیه گرفتن دکترا دارم اما خدا هرچی بخواد همون میشه اگر ریجکت شدم برای دکترا مدارکم رو برای بورسیه پزشکی میفرستم 🥹🥹🥹♥️♥️♥️اما خیلی ممنونم ازتون که راهنماییم کردین🥹🥹♥️

عزیزم ممنونم از لطفتون و مطمعن هستم خودتون از من صدها مرتبه با سواد تر هستین و خوشحالم از اشناییتون♥ ...

لطف دارین عزیزم به من 🧡اره عزیزم اگر برا PHD زیرگروه مهندسی برین احتمال فول فاند شدن تون خب بیشتره خیلی 

کدوم کشور مد نطرتونه ؟ 

لطف دارین عزیزم به من 🧡اره عزیزم اگر برا PHD زیرگروه مهندسی برین احتمال فول فاند شدن تون خب بیشتره ...

دقیقا هدفم همینه راستش اصلا کشور برام مهم نیست هرجا که بشه میرم چون فکر میکنم هرجا که برم بهتر از اینجا هست اما در کل انگلیس و المان به نظرم اگر بشه خوبه

دقیقا هدفم همینه راستش اصلا کشور برام مهم نیست هرجا که بشه میرم چون فکر میکنم هرجا که برم بهتر از ای ...

مطمئنم موفق میشین عزیزم 💛 دقیقا درسته آدم سختکوش و پرتلاش همه جا می‌تونه خودشو بالا بکشه

2706