2733
2734
عنوان

برای کرم ویتامین سی ۸۰۰ هزار تومن هزینه میکنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 930 بازدید | 48 پست

وایییی چه خبره چقدر گرون

والا من ی ضدآفتاب خریدم 200 شوهرم بیزارم کرد بس که گفت گرونه و فلان

حالِ من ؛ حالِ اسیریست که هنگام فرار یادش افتاد کسی منتظرش نیست و نرفت..! " کاش من همون بچه ای بودم که تو شکم مادرش مرده بود .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وایییی چه خبره چقدر گرون والا من ی ضدآفتاب خریدم 200 شوهرم بیزارم کرد بس که گفت گرونه و فلان

دیگه خدایی ۲۰۰ هزار تومن پولی نیست   

امان از روزی که گدا معتبر شود   

خودم بله

بستگي به شرايط مالي ادم داره.

من روي محصىلات پوستي حساسم

چندتا دونه لوازم ارايش دارم همش برند

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2738

برای سرم ویتامین سی بادی شاپ بله؛گرونتره البته

ولی این برند رو نمیشناسم نه

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
کرمشو دارم انقد گرون نیس ولی دوسال پیش خریدم هنوز استفاده نکردم

تاثیری داشت و چ مارکی گرفتی عزیزم 

لایکم نکن لطفا😩اگه لایکم کنی خیلی دیونه ای.       🧿❤Married‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ❤️🧿
ان شاالله برسی عزیزم.ببخشید میشه بپرسم پوستتون چیه؟ اخه میگن به پوست چرب نمیسازه درسته؟

ممنونم 

پوستم خشک هستش ویتامین سی به شدت پوست خشک می‌کنه من بعدش آبرسان میزنم 

امان از روزی که گدا معتبر شود   
2706