2737
2734

یا مثلا  رفتین خونه کسی یه حرکتی زده پیش خودتون گفتین چه کدبانوعه طرفه 

خودم 

اسانس سوز دارم ازینا که با شمع وارمره 

هر وقت مهمون میاد یدونه کوچولو تو سرویس بهداشتی میزارم یکی تو جا کفشی خونه و سرویس با گل میگیره خیلی خوش عطره فضا چند نفر گفتن عاشق بوی خونتیم 

پودر لباس دستی تو یه ظرف شیشه ای خوشکل ریختم تو سرویس گذاشتم هم بوی خوبی میگیره هم برای شستن جوراب تو روشویی خوبه 

همین دوتا اوج هنرم بوده 😂

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من استاد مهمونی های ضرب العجلی هستم مثلا خونمون نثل بازار شامه غذا هم نداریم یه دفعه زنگ میزنن میگن شام داریم میابم خونتون تو بازه ی ۳ ساعته هم خونه رو دسته گل میکنم هم غذا درست میکنم ، تعریف از خود نباشه همه هم از دستپختم تعریف میکنن😅

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 

من بخاطر دستپختم و کیک و شیرینی پختنم همه بهم میگن کدبانو😬حتی همکارای همسرم

خیاطی و نمددوزی کلا کارای هنری هم بلدم در حدی که گلیم خودمو از اب بکشم بیرون

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی

دست شویی مون تو خونس دیونمون کردههههههه داغ دلم تازه شد😐💔

دخترکی هجده ساله محکوم به جوانی و محکوم به عشق همسر . ادم های این شهر اسکیت های دخترک را جرم ولی اسکیت های پسر ۲۹ ساله را مهارت و حرفه میدانند عدالتتان این بود؟من و شما پناه اهالی نی نی سایتیم برعکس همتون کاری به راست و دروغش ندارم هم گناهش پای خودشه هم قاضیش یکی دیگس وظیفم راهنماییه :). لطفاً غلط املایی نگیر .کاربر olllll خواهرمه

همه عاشق چایی دم کردنم هستم

هل و گل و دارچین و...مهمون ویژه باشه زعفرون هم میریزم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

هرکی میاد خونم میگه میترسیم تکون بخوریم جایی لک بشه...واقعا رو تمیزی حساسم عود و ...اینا استفاده ندارم همینطوری خونم بوی شوینده میده

کار خوبووو خدا میکنع ک با کسی حرف نمیزنه🙃نه تو آنی ک همانی.......نه من آنم ک تو دانی🧸
2706