2737
2734
عنوان

همسر سابقم برای طلاق توافقیمون شرط گذاشته

| مشاهده متن کامل بحث + 7412 بازدید | 143 پست
یعنی فکر میکنید از اینکه گفته بیا خونه منظور داره؟ 

مطمئن نیستم ولی آدم عاقل همه جوانب رو در نظر میگیره برای احتیاط هم که شده خونه نرین برین فضای باز هم برای روحیه تون خوبه هم چهار نفر آدم اطرافتون هست.هم تو فضای باز آدم بهتر میتونه تصمیم بگیره ذهنش باز تره برین پارکی کافه ای رستورانی جایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
درسته پس باید این کارو بکنم ممنونم که وقت گذاشتید و راهنمایی کردید🌹🌹

میتونی صداشو ضبط کنی و بعدا هم دوباره گوش کنی و در آرامش کامل تصمیم بگیری..خودت بیشتروبهتر از هرکس همسرت رو میشناسی و میتونی در موردش تصمیم بگیری... از خدا میخوام حال دلت رو خـوب کنه و بهترین تصمیم رو بە دلت بندازە😙🌹

آنکس که بداندوبخواهدکه بداندخودرابه بلندای سعادت برساندآنکس که بداند و بداندکه بدانداسب شرف ازگنبدگردون بجهاندآنکس که بداندونداندکه بداندبا کوزه ی آب است ولی تشنه بماندآنکس که نداندوبداندکه نداندلنگان خرک خویش به مقصدبرساندآنکس که نداندوبخواهدکه بداندجان وتن خودرا،زجهالت برهاندآنکس که نداندونداندکه ندانددرجهل مرکب ابدالدهربماند،آنکس که نداندونخواهدکه بداند،حیف است چنین جانوری زنده بماند
میتونی صداشو ضبط کنی و بعدا هم دوباره گوش کنی و در آرامش کامل تصمیم بگیری..خودت بیشتروبهتر از هرکس ه ...

خیلی خیلی ممنونم 

من هم امیدوارم زندگی شما سرشار از خوشی و شادی باشه و همیشه لبان خندانی داشته باشین🤍🤍🤍🤍

متشکرم بابت حرف های دلگرم کنندتون🌹

مثلا چجور مدرکی؟ نه معتاده نه دست و بزن داره

بهش فرصت بده 

قطعا یجا شما کم‌گذاشتی اونم برداشته رفته سراغ یکی دیگه 

باور کن به عینه دیدم ک میگم 

مثلا دوست خودم کارمند خوشگل و...اما شوهرش روزی هزار تا دوست میگرفت بعد خود دوستم فهمید ک مشکل از خودشه یعنی اونقد کارمندی براش مهم بود ک اصلا بهایی ب شوهره نمیداد 

حالا هم باهم خوش و خرم دارن زندگی میکنن 

2738
پنج سال ولی خب از قبل میشناختمش فامیل هستیم میدونم من بعد طلاق هم از دستش راحت نمیشم ولی خیلی واسم ...

خب پس عزیزم سریع سمت طلاق نرو....چند ماه یا حتی یک سال جدا باش از شوهرت تا بتونی خوب فکر کنی...ضمنا یه زهر چشمی هم از دوستت بگیر تا دیگه از این غلطا نکنه و همچنین از شوهرت تا اونم دیگه فیلش یاد هندستون نکنه

2

ابجی گلم 

درسته با پیامام الان ی عده میریزن روسرم ولی زندگیت ارزششو داره ک بهش فرصت بدی معلومه ک دوست داره، انسان اشتباه میکنه یا کوچیک یابزرگه مهم اینکه درس بگیره و درست زندگیشو اداره کنه .

اینجا مامیگیم اره برو طلاق بگیر ولی بنظرت بعد طلاق وضعت بهتره؟نه بخدا جان بچم حتی اگ بازم ازدواج کنی دلت پیشش میمونه چون اولین نفر زندگی هر آدم تو ذهنش هک میشه 

عاقلانه فک کن و تصمیم بگیر 

یعنی از صفر تا صد زندگی با شوهرت تو رنج بودی؟هیج خوشی و خوشبختی نداشتی؟قطعا داشتی 

بیشتر فک‌کن 

قشنگم

یعنی فکر میکنید از اینکه گفته بیا خونه منظور داره؟ 

به نظر منم نرو خونه

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

سلام خانومی خیلی دوست داشتم در مورد جریانت بخونم بنابراین رفتم سراغ تاپیک هات 

اما دیدم چیزی نیست...

میشه ازت بخوام یه کوچولو بگی جریان چیه؟

و اینکه توی تاپیک قبلییی که گذاشتی نوشته بودی تاپیکت چون پربازدید شده بوده پریده چرا پربازدید شدن انقدر مساله سازه؟

2706