2703
2553

سلام خانما من دوبار تاحالا این نمازو خوندم

یبارش کنکوری بودم. التماس کردم گفتم یا حضرت زهرا کمکم کن درس بخونم. کمکم کن تلاش کنم خدمت کنم به بنده هات

خداروشکر خداروشکر جوابمو دادن و کمکم کردن ک درس بخونم و سر جلسه هم عملکرد خوبی داشته باشم و بتونم چیزی ک میخوام قبول بشم

یبارم پنج شنبه هفته پیش خوندم ک یکشنبه حاجت روا شدم. کلی فشار روم بود. کلی خیالم راحت شد. به دلم افتاد ک این نمازو بخونم

البته خیلیم چله و دعا و ختم برداشته بودم و هنوزم درحال انجامشون هستم. اما به این نماز ی طور خاصی دلم روشن بود. قطعا اونا هم خیلی تاثیر داشتن و دارن اما خیلی احساس دین میکنم به این نماز. 

خلاصه اگه هر راهیو امتحان کردین و نشده، ازین نماز غافل نشید. یجا یکی از کاربرای ی سایتی نوشته بود هرکسی سعادت خوندنشو پیدا نمیکنه مگر اینکه قرار باشه با این نماز حاجت روا بشه (اگر به صلاحشه) 

طرز خوندنشم براتون مینوسم. اصلا هم سخت و وقت گیر نیست فوقش نیم ساعت. التماس دعا دارم. حضرت زهرا مثل مادر دلسوزمونه. ازشون بخواین براتون ابرو گرو بذارن پیش خدا

راستی من خودم محجبه و مذهبی نیستم. گفتم ی وقت فک نکنید جواب مارو نمیدن❤️

دیگه اینکه با تضرع و توجه و حضور قلب و امید بخونید رو که خودتون میدونید. مطمعن باشید تمام حرفاتونو حضرت فاطمه گوش میدن

☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️

ابتدا دو رکعت نماز بخوان (دو رکعت نماز مستحبی)

پس از پایان نماز، سه مرتبه تکبیر بگو و تسبیحات حضرت زهرا را بجا آور (تسبیحات حضرت زهرا: سی و چهار مرتبه الله اکبر، سی و سه مرتبه الحمدلله، سی و سه مرتبه سبحان الله)

سپس به سجده برو و صد بار بگو: یا مَوْلاتى یا فاطِمَةُ اَغیثینی (اى سرپرستم اى فاطمه به فریادم برس)

سپس، طرف راست صورتت را بر زمین بگذار و همان ذکر را (یا مَوْلاتى یا فاطِمَةُ اَغیثینی) صد بار بگو.

سپس طرف چپ صورتت را بر زمین بگذار و صد بار دیگر، همان ذکر را (یا مَوْلاتى یا فاطِمَةُ اَغیثینی) بگو.

پس از آن، دوباره به سجده برو و صد و ده مرتبه، همان ذکر را (یا مَوْلاتى یا فاطِمَةُ اَغیثینی) بگو

و حاجت خود را بطور کامل بیان کن، ان شاءالله که برآور ده شود

کاربر قدیمی هستم حساب جدید باز کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من چند روز پیش خودم ان شاالله منم حاجت بگیرم ☺️

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔

خیلی ممنونم ازت 

میشه برای منم دعا کنی ؟ 

میگن اگر هوایی شدی و دلتنگ حرم شدی یعنی اهل حرم دلشون پرکشیده برات ... منم سه ماه هر شب بی قراری میکردم  یعنی شما هم دلتون برای رعیتتون تنگ شده ؟.... اربابم  حسین دلم پرواز میخواد بیا منم با خودت ببر...😭❤️
2714

اگر اشتباه نکنم من این نماز و خوندم 

یا حضرت زهرا سلام الله علیها برامون مادری کن 🥺

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
2706