2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الهی بگردم حرفی نزدن؟!

بی تعلق به جهان باش که آزاده روی🕊️🤍.                                                    جانانم دختر زیبای من به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرت‌ با تمام سختی‌های دنیا خواهم جنگیدبه من تکیه کن که تکیه‌گاهت عاشقانه دوستت دارد🫶🏻🫀            مشاور کنکور و دبیرم کمک خواستید در خدمتم😚🤍    

حالا اونکه چیزی نیس میشه جعمش کرد من برا عمم خاستگار امده بود پسره با خانوادشو دوتا برادر (ک زن داشتن) امده بودن من از در وارد که شدم با خانواده خودم ک شروع کردم دست دادن تا اخر رفتم با خانواده خاستگاره هم دست دادم بعد ک نشستم تازه فهمیدم چی شده😐🪓البته اینم بگم نمیدونستم مهمون داریم هول شدم ۲۰ ساله هم هستم

حالا اونکه چیزی نیس میشه جعمش کرد من برا عمم خاستگار امده بود پسره با خانوادشو دوتا برادر (ک زن داشت ...

زن پسر عموی همسرم اومد مراسم عزا،از اول جلو در شروع کرد باهم دست و روبوسی تا آخرین نفر یعنی همه ها مجلس خیلی شلوغ بود کارش خیلی عجیب بود مراسم پسر خاله شوهرش بود که کلا دوباردبده چون تازه عروس بود ،کلا آدم ساده ای هست