2733
2734
عنوان

معدل ۱۸

355 بازدید | 12 پست

برای رتبه زیر ۵۰۰ کمه؟

من کل سال تست زدم نهاییا رو خوب ندادم معدلم ۱۸ ابنا میشه ولی اوضاع تستام عالیع بعنی تقریبا شبه کنکور میزنم با درصد های نفرات ۱۰۰اینا برابری مبکنه 

حالا این معدلم اوضاع رو خیلی خراب مبکنه ؟یعنی با این معدل رتبه زیر ۵۰۰ میاد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نه خوبه معدلت  وضع نمره ها کلا خراب میانگین دینی و ادبیات کشور رو ۱۶ تا ۱۸

مطمئنی میانگین دینی و فارسی توی کشور 18 تا 16 هست ؟ حداقل نصف مردم دینی رو زیر ده شدن 

من معدلم بین ۱۶.۵ تا ۱۷ میشه به زیر سه هزار کشوری امید دارم . درصدام با رتبه های ۱۰۰۰ کشوری سال ها قبل برابری می‌کنه . چند ماه پیش ریاضی ۴۰۰ رو سی و پنج و خورده ای زدم 😁 ولی امان از شیمی که جرم داده . 

بچه خرخون کلاس هستی یا بهتر از تو هم هست؟ بنظرت من امیدی دارم با این معدل ۸۰۰ منطقه دو بشم (سه هزار کشور،)😕

مطمئنی میانگین دینی و فارسی توی کشور 18 تا 16 هست ؟ حداقل نصف مردم دینی رو زیر ده شدن 

آره میانگین یعنی تمام مدارس خوب به ویژه مدارس برتر و کلا همه مدارس 

آره نمره های کمتر از ۱۰ هم داشتیم ولی خب برا محاسبه درصد و اینا به میانگین اون درس تو کشور نگا میکن

من معدلم بین ۱۶.۵ تا ۱۷ میشه به زیر سه هزار کشوری امید دارم . درصدام با رتبه های ۱۰۰۰ کشوری سال ها ق ...

آره فک کنم اوکی باشه دیگ فک نکنم دو هزار تا بخواد جا به جا کنه عمرا 

نه چن نفر تو یه سطحیم تقریبا ولی بهتر نداریم