عنوان

یعنی چمه تو روخدا بیایید 😭

506 بازدید | 47 پست

من یبوست دارم الان رفتم دستشویی ببخشید اینو میگم بدون اینکه شکمم کار کنه دیدم خون میاد 

چند روز پیشم اینجور شدم فک کردم بخاطر خوراکیه چیزی خوردم 

حالم بده داره همینجور اشکام میاد نکنه سرطان دارم😭😭

میشه اگ اتفاقی امضا‌مو دیدی برای حاجت رواییم دعا کنی بتونم با عشقم ازدواج کنم  اسمم عاطفه محتاجم به دعاتون🥲❤️

احتمالا هموروئید باشه

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
احتمالا هموروئید باشه

یعنی چی 

خطرناکه؟

میشه اگ اتفاقی امضا‌مو دیدی برای حاجت رواییم دعا کنی بتونم با عشقم ازدواج کنم  اسمم عاطفه محتاجم به دعاتون🥲❤️
شقاق داری یا همورویید داخلی برو جراح عمومی

وایی حالم بده همش میگم دارم میمیرم

اوووو جو نده .

دو گزینه داری .

1/یبوست داری خش افتاده مقعدت خونی شده 2/بواسیرت خون میاد براثر فشار 

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ_اَلَّلهُمـّ؏جِّل‌لِوَلیِڪَ‌الفَرَج
یعنی چی  خطرناکه؟

باید برید دکتر 

اما یکی از دلایل خون در مدفوع بیرون زدگی مقعده احتمالا چون یوبوست داری همیشه این مشکل. برات پیش اومده 

دهانه مقعد زخم شده 

حتما چکاپ برو

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
اوووو جو نده . دو گزینه داری . 1/یبوست داری خش افتاده مقعدت خونی شده 2/بواسیرت خون میاد براثر فشار ...

نمیدونی چقدر حالم بده کل اهل خونه رو خبردار کردم دارم میمیرم مامانم بنده خدا اونم گریه میکنه

2706