2737
2739

بچه ها خسته شدم چیکار کنم خدیااا خیلی تو فشارم خیلی اذیتم میکنن رفتم قهر نیومدن زنگ زدم بیان حالام دارن اذیتم میکنن دیگه طاقت ندارم دوس دارم برم از این خراب مونده جایی یا آدم شه چون نمیکشم دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قهر یعنی چی،بمون و مشکلاتتو حل کن،از نظر من زن وقتی باید بره قهر که دیگه ابدا نخاد برگرده و قصدش طلا ...

خب چیکار کنم هرچی کوتاه میام این سو استفاده میکنه از راه قانونی میخوام اقدام کنم برا نفقه

قهر یعنی چی،بمون و مشکلاتتو حل کن،از نظر من زن وقتی باید بره قهر که دیگه ابدا نخاد برگرده و قصدش طلا ...

دقیقا 

ارزش خودتو میاری پایین هی قهر کنی بیان بری دوباره قهر دوباره....

پدر یادم نمیره مهربونیت  ❤ پدر یادم‌ نمیره هم‌زبونیت❤ 
2738
کاش برنمیگشتم کاش خیلی خراب کردم

شما الان برگشتی پس یه کم دندون سر جیگرت بذار سعی کن شوهرت درست کنی و زندگیت بسازی،دیدی نمیتونی یا نمیذارن،دیگه برو برا همیشه،

وقتی از اون خونا بزن بیرون ک بدونی برگشتی نداره وگرنه آش  همون آشه 

تو دلی قشنگم❤،زود بیا بغل مامان،اگه یه خواهر شیرین و مهربون برا داداشت باشی ک چه بهتر😅۲۱اردیبهشت بعد ۲ هفته استرس جواب امینوسنتز اومد و تو عزیز دل مادر سالمی😍😍(۱۷هفته  و۲ روز)🖤🖤🖤(۱۶.۶.۱۴۰۲)ساعت ۴ صبح ۳۴ هفته ۵ روز 🖤🖤🖤
عزیزم شما واقعا عروس خوشتیپی ماشالله به زنانگیت

فدات عزیزم،❤

تو دلی قشنگم❤،زود بیا بغل مامان،اگه یه خواهر شیرین و مهربون برا داداشت باشی ک چه بهتر😅۲۱اردیبهشت بعد ۲ هفته استرس جواب امینوسنتز اومد و تو عزیز دل مادر سالمی😍😍(۱۷هفته  و۲ روز)🖤🖤🖤(۱۶.۶.۱۴۰۲)ساعت ۴ صبح ۳۴ هفته ۵ روز 🖤🖤🖤
2706