2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه خیلی فعالیت نداشته باشی و  تو هر تاپیکی نری همچین بیراه هم نگفته بنظر من 

♦️ ۲۳ ساله / اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید یا قانعم میکنید یا قانعتون میکنم 
من واسه شناخت مردا که باید بگیرم چطور رفتار کنم کتاب میخونم

درستشم همینه

ما برای وقت گذروندن و شوخی با همجنسمون اینجاییم

اقایون برای چی اینجان؟

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2728

حرف خوبیه ولی برای گول زدن😁 اشتباه اومدی ادرسو

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
درستشم همینه ما برای وقت گذروندن و شوخی با همجنسمون اینجاییم اقایون برای چی اینجان؟

شاید تاپیک های جنسی

مشاور تحصیلی❤برنامه ریزی درسی 💖 انتخاب رشته💞معرفی کتاب تست🌸آموزش رایگان زبان انگلیسی
ما خودمون خانوما  اینجا که فعالیتمون زیاد بشه هم دیگه رو به بیکار بیعاری میشناسیم بعد شما اقای ...

بخدا 🤣🤣

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2738

چه مسخرهههعععهههههههههههههه😐😐😐😐😐😐😐😐

1402/1۲/۲۹ 🥲🖤🖤 ولی هیچ چیز زیباتر از این نیست که پس از دل مردگی دراز ، بار دیگر نور در وجود تو سر بردارد...🙂 👤ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜 این بزرگترین دلیلیه که دارم ادامه میدم ...🚶‍♀️🤙از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌

کاربر آقا 

چند وقت پیش اولین تاپیکی که گذاشتم (کلا دوتا پست گذاشتم) در همین رابطه بود، که یکی از علت های حضورم اینه که با طرز فکرهای مختلف خانم ها آشنا بشم و برای آینده و زندگیم ازش استفاده کنم. به ده دقیقه نکشید که تاپیک ترکید و کلی بهم بد و بیراه شنیدم که خاله زنک خوبش بود.

احتمالا الان هم که اینو مینویسم همین اتفاق میفته...

هرجای دنیا که باشی، در هر شرایطی که زندگی کنی، هرچقدر پول داشته باشی، همیشه مشکل هست. همیشه دلت چیزاییو میخواد داشته باشی که شاید برای بقیه آرزو نباشه یا کلا خنده دار باشه. این ذات بشره‌. مدیریت ذهن، به این معنی که واقعا بتونی بپذیری که «همینیه که هست»، بزرگترین قدرت یک انسانه. خودم قدرتشو شخصا ندارم و ادعایی هم ندارم که هرگز بتونم.
کاربر آقا  چند وقت پیش اولین تاپیکی که گذاشتم (کلا دوتا پست گذاشتم) در همین رابطه بود، که یکی ...

من نمیگم خاله زنک. همین که جنسیتت رو درست وارد کردی خیلی مردی❤

فقط تو تاپیک هایی که میگن آقا بیاد نظرشو بنویسه خیلی خوبه کمک کنی

مشاور تحصیلی❤برنامه ریزی درسی 💖 انتخاب رشته💞معرفی کتاب تست🌸آموزش رایگان زبان انگلیسی
حرفه ای میشی در مسایل خواهر شوهر و مادرشوهر،جاری و خیانت😂

اتفاقا بسیار مهمه، نگید نیست. همه میرن توی زندگی و میفهمن، و خیلیا بابتش هزینه های هنگفت مالی و بار روانی میپردازن. پس مفید میتونه باشه برای آقایون (البته اگر بخونن و دخالت نکنن و باعث ناراحتی خانمها نشن).

هرجای دنیا که باشی، در هر شرایطی که زندگی کنی، هرچقدر پول داشته باشی، همیشه مشکل هست. همیشه دلت چیزاییو میخواد داشته باشی که شاید برای بقیه آرزو نباشه یا کلا خنده دار باشه. این ذات بشره‌. مدیریت ذهن، به این معنی که واقعا بتونی بپذیری که «همینیه که هست»، بزرگترین قدرت یک انسانه. خودم قدرتشو شخصا ندارم و ادعایی هم ندارم که هرگز بتونم.
من نمیگم خاله زنک. همین که جنسیتت رو درست وارد کردی خیلی مردی❤ فقط تو تاپیک هایی که میگن آقا بیاد ن ...

مرسی. علاوه بر اون، حتی اگر برم تاپیک های کاملا زنانه، فقط میخونم. حرفی نمیزنم که باعث ناراحتی کسی بشم.

هرگز هم به کسی نه مسیج میدم نه درخواست دوستی.

2706