2737
2739
عنوان

مادرای دلسوزکمک

50 بازدید | 5 پست

سلام بچه هادخترم ۱ماه دیگ میره تو۳سال خیلی بچه باهوش وخوبیه ب دخترهمسایه روبروییمون خیلی وابستس اون ۵سالشه درحین بازی یاعبوری ازتوعابربچه هاروکتک میزنه ۲باردکتراطفال بردمش گفت انرژیش زیاده ببرش پارک روزی ۱ساعت ازتنهاییشه میبرمش هر۲روز باردارم استراحت مطلق مثلاتف میکنه ب بقیه بقیه هم ک خدانکنه چیزی بدونن ازبچه آدم

دوستای گلم لطفابرای شادی برادرم امیرحسین ی فاتحه میخونین 🙏آغازقصه او۱۳۷۸/۱۱/۲۴آغازغصه ما۱۴۰۲/۰۵/۱۷🖤🖤🖤😭😭😭

بامادرشوهرمم خیلی بیفرهنگن یکی ب بچم فحش ناموسی یادداده اونم میگ ننش هی باهاش کل کل میکنه توذهنش مونده

دوستای گلم لطفابرای شادی برادرم امیرحسین ی فاتحه میخونین 🙏آغازقصه او۱۳۷۸/۱۱/۲۴آغازغصه ما۱۴۰۲/۰۵/۱۷🖤🖤🖤😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلاس ژیمناستیک نمیتونی بفرستیش هفته ای دوسه جلسه؟

نمدونم الان مهدابازنیسن

2731
کلاس ژیمناستیک نمیتونی بفرستیش هفته ای دوسه جلسه؟الکی بپر بپر کنه اونجا

ب نظرت خوبه؟یاببرم مشاورکودک؟

ب نظرت خوبه؟یاببرم مشاورکودک؟

مشاورم ببر. اما ببین بچه ها تواین سنا ممکنه ازین کارا بکنن. بچه ی منم سه سالو‌یکماهو هفده روزشه😄😍ی مدت الکی حالت تف میگرف. نگاش کردم توجه نکردم. گاهی ام‌گفتم اییی مامان این‌چ کاریه. تواین ممکنه یکارایی بکنن.‌فکر نکن غیرطبیعیه

parasoo1989@