2410
2553
۱۸

مجبوری تو این سن ازدواج کنی آخه؟!!!!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شنبه عقد میکنیم اما قبول نکرد این حقوق رو بهم بده

کاش عجله نمی‌کردی. ینی حاضری قید تحصیل رو بزنی. حالا تحصیل هیچی. ولی ازدواج با یه آدم بسته فکر و محدودکننده سخته 😕

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
مجبوری تو این سن ازدواج کنی آخه؟!!!!

واقعا نمیفهمم چرا 😕😕🤐

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
2456
به نظرم نداشتن حق طلاق یه توهینه گرچه خیلی چیزا هم توهینه شما فکر کن مرد میتونه بدون دلیل خاصی زنش ...

متاسفانه قانون رو مرد ها نوشتن

مردهای متعصب با تفکرات طالبانی

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
به اجبار خانواده  خودم مخالف ازدواجم

سر عقد بگو نه. عاقد ببینه دلت راضی نیس عقدتون نمیکنه. سخته ولی از یه عمر سختی کشیدن سختتر نیس. نکن با خودت اینکارو 

متاسفانه قانون رو مرد ها نوشتن مردهای متعصب با تفکرات طالبانی

حالم ب هم میخوره از اینکه تمام حقوق طبیعی خانما تو ایران وابسته ب اجازه مرد هست. همین باعث پررو شدن خیلی مردا و بدبخت شدن خیلی زن ها شده. وگرن تو کشورای دیگ اصلا گرفتن این حقوق مسخره ست و کاملا طبیعیه ک این حقوق باشه 🤐

اره مگر اینکه تو عقدنامه ذکر کرده باشه دختر

ذکر کردن تو عقدنامه هیچ اعتباری نداره

وکالت بلا عزل باید بگیره

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2714
متاسفانه قانون رو مرد ها نوشتن مردهای متعصب با تفکرات طالبانی

ولی اینو هم قبول کن که یه سری از ما زنها هم ازشون حمایت میکنن اگه ماها حمایت نکنیم تلاشمون رو کنیم یه جایی از این مملکت یه پست مهمی داشته باشیم میتونیم تغييراتی ایجاد کنیم خوشبختانه نسل جدید داره با این تفکرات برابری جنسیتی و اینا بزرگ میشه حالا نه همه‌اشون ولی هستن

و اینکه مادر مردها ما زن‌ها هستیم ما میتونیم بهشون درست و غلط رو یاد بدیم 

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
سر عقد بگو نه. عاقد ببینه دلت راضی نیس عقدتون نمیکنه. سخته ولی از یه عمر سختی کشیدن سختتر نیس. نکن ب ...

از نظر شرعی اگه دختر یا پسر رضایت نداشته باشه عقد باطله 

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
ذکر کردن تو عقدنامه هیچ اعتباری نداره وکالت بلا عزل باید بگیره

چجوری. بیشتر توضیح میدی؟

2706