2733
2739
عنوان

نظرتون راجب این شغل چیه؟

103 بازدید | 13 پست

رسپشن یه هتل بین المللی بامدرک لیسانس زبان 

هروز حتی تعطیلات رسمی شیفت شب از ساعت هشت تا شش صبح تایم استراحتم از یک و بیست دقیقه تا دو و چهار تا چهار و بیست دقیقه تایم نماز... 

با بیمه ماهی 5 میلیون خوبه بنظرتون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همیشه قراره شیفت شب باشی؟ 

مطمئن نیستم ولی ممکن شب بیداری سلامتت رو تهدید کنه قبلش حتما ازش مطمئن شو

بعد اینکه حقوقت تو ماه‌های بعد بیشتر میشه؟ اگه بشه خیلی بهتر میشه 

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2728
2738
همیشه قراره شیفت شب باشی؟  مطمئن نیستم ولی ممکن شب بیداری سلامتت رو تهدید کنه قبلش حتما ازش مط ...

توی مصاحبه که باهاشون درباره حقوق صحبت کردم گفتن یه مدت باید بیای بعد طبق قانون کار ممکنه تغییر کنه

توی مصاحبه که باهاشون درباره حقوق صحبت کردم گفتن یه مدت باید بیای بعد طبق قانون کار ممکنه تغییر کنه

آها بیشتر شه که خوبه ولی بیشتر شدنش مطمئن شو چون گفتن ممکنه

بعد اینکه شب بیداری هم سخته و ممکنه رو سلامتیت تأثیر بذاره

اگه کار دیگه‌ای پیدا کردی نرو به نظرم 

با لیسانس زبان فکر کنم میشه تو آموزشگاه‌ها تدریس کرد حالا مدارس رو نمی‌دونم 

چرا نمیری تدریس کنی؟ یا آموزشگاه بزنی خودت مدیریت کنی دیگران رو استخدام کنی واسه تدریس میتونی تدریس خصوصی وتسه دانش‌آموزا رو هم قبولی کنی البته از حقوق اینکارها اطلاعی ندارم بازم بیشتر تحقیق کن

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم