2726

دیگ بدون گوشت و مرغ  مث همون با گوشت و مرغه 

فقط ادویه اینا بیشتر بریز خوشمزه شه

صلوات هدیه به شهید ابراهیم هادی 🌸❤️(الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)......اول از همه باید بگم که : دعای نی نی سایتی ها واقعا میگیره قلب های نی نی سایتی ها خیلی پاکه من از دعاشون معجزه دیدم...💚 تو یه تیکه از قلب منی:) پس مهم نیست چقدر قهر کنیم و به هم اخم کنیم چون هم من هم خودت می‌دونیم بین ما تنها چیزی که عوض می‌شه شدت دیوونگیامونه. می‌دونی نزدیکت بودن مثل چی می‌مونه؟ مثل کاری که اردیبهشت با شکوفه های انار می‌کنه🪴🌸 مثل دادن دریا به ماهی های رنگی اکواریوم مثل قطره های بارون واسه غنچه های تازه  مثل کاری که نقاش با بوم سفیدش می‌کنه آره جون من، کلمات پیش دل ما پا افتاده ست شما برای من خیلی عمیق تر از دوستت دارمی🫀🫂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من مثل دمی گوجه درست میکنم، پیاز  سرخ میکنم،زردچوبه میزنم،  لوبیا خرد شده را تفت ميدم گوجه ریز خرو شده را اضافه میکنم ، فلفل و نمک و برنج و روغن، دمی هم درست میکنم، با سالاد شیرازی ، ترشی مخلوط ، به بهههه تابستونه گوجه خوب آمده   

لوبیا رو به صورت اریب نسبتا درشت خرد کرده

پیاز رنده شده را تفت میدهیم 

طلایی که شد اندکی زرد چوبه ، مقداری فلفل سیاه ، ادویه پلویی ، پاپریکا ، نمک ، اضافه میکنیم کمی تفت میدهیم

بعد رب اضافه مینماییم سرخ میکنیم کامل

بعد لوبیا رو اضافیده و تفت میدهیم

اگر دوست داشتیم عصاره گوشت الیت اضافه مینماییم 

نصف لیوان اب اضافه نموده و اضافه میدهیم مواد کمی بپزد

در حین پخت زعفران اضافه مینماییم

برنج ابکش کرده داخل قابلمه زعفران کنجد و ته دیگ دلخواه میریزیم

برنج ریخته و مواد لوبیا و زعفران را مرتب لا یه به لایه ریخته و روی لایه اخر کره ی زعفرانی قرار داده و دم میگذاریم

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)

پیاز رو بزار خوب طلایی بشه و لوبیای تفت داده شده رو اضافه کن اگه دوست داشتی قارچ و فلفل دلمه اضافه کن خوب تفت بده  رب و زردچوبه و دارچین و هل و زعفران اضافه کن یک لیوان آب بریز و شعله رو کم کن تا طعم مواد با هم ترکیب بشه 

و برنج رو آبکش کن و لا به لا از مواد بریز 

با این دستور عالی میشه

2706