2726
عنوان

کسی این مدل استرسو میشناسه

104 بازدید | 16 پست

من چند روزه یهویی اعصابم بهم میریزه و کل بدنم میجوشه مثل موقعی که ترس شدید داشته باشی از چیزی انگار دست و پاهات دارن میجوشن و اونموقه گلوم یجوری میشه انگاری دارم خفه میشم نفس راحت نمیکشم و دهنم خشک میشه و چنان استرس و اضطرابی بهم دست میده که نمیتونم بشینم و باید پاشم برم بیرون و اصلا تمرکز رو هیچی ندارم که بخوام خودمو سرگرم کنم که از این حال بیام بیرون

گاهی فکرای چیزای بد زندگیم میاد جلوم و گاهی هم خیلی بی دلیل اینجوری میشم

کسی تجربشو داره ؟

چیکار کنم به آرامش برسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3608441/تجربه-درمان-افسردگی-خودم این تاپیکو بخون شاید بدردت خورد

لطفاً درخواست دوستی ندید،، اگه جواب تاپیکاتونو میدم بدونید از رو خیر خواهیه دیگه هر جور دوست دارید قضاوت کنید من اصراری ندارم ، شنونده باید عاقل باشه، برام دعا کنید مشکلم حل بشه
فکرت از چی ناراحته احساس مشکل جسمی نمیکنی یا روحی

فکرم از مدل زندگیم

از رفتای شوهرم

دوری از خانوادم

دست خالی بودن

سنم داره میره بالا و نتونستم بچه داشته باشم

خیلی چیزای دیگه که بهم فشار میاره و نمیتونم با کسی درمیون بزارم

آره اضطرابه دلم اصلن نمیخاد برم پیش روانپزشک یا روانشناس بهش که فکر میکنم برم پیششون بیشتر استرس م ...

ترس نداره با روانشناس فقط مینشینی گفتگو میکنی درباره مشکلت همانطور که با ما چت  میکنی روانپزشک عین بقیه پزشکان

2706