2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ما یه فامیل داریم تیزهوشانی بود نخبه بود رتبه توپ آورد ولی آزمایش کردنو دوس داشت رفت علوم آزمایشگاهی 😐😑

درخواست دوستی پذیرفته نمیشود❌ تاپیکای درسی و کنکوری تگم کنید قربون دستتون🥰🤍
بدنیست اگه خیلی پیگیر باشین و پارتی داشته باشین میشه توی آزمایشگاه ها کار کرد حقوقش خیلی معمولیه در ...

نه عزیزم من علوم آز خوندم کارتو ازمایشگاه خصوصی راحت پیدا میشه

برای استخدام دولتی سخته 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
ما یه فامیل داریم تیزهوشانی بود نخبه بود رتبه توپ آورد ولی آزمایش کردنو دوس داشت رفت علوم آزمایشگاهی ...

ایشون ازمایش کردنو دوست نداشته 

اپلای کردن راحت رو دوست داشته🤣

..dental stu
ایشون ازمایش کردنو دوست نداشته  اپلای کردن راحت رو دوست داشته🤣

آره اونم هست موافقم

ولی آخه زیاد وضعشون خوب نیست برا اونم که شده بود باید میرفت یه رشته خوب

درخواست دوستی پذیرفته نمیشود❌ تاپیکای درسی و کنکوری تگم کنید قربون دستتون🥰🤍

علوم ازمایشگاهی رشته جذابیه 

وخیلی با ارزشه چون تشخیصی هست 

در واقع یک کارشناس ازمایشگاه نوع میکروب رو تشخیص میده و نوع انتی بیوتیک حساس رو به دکتر گزارش میده

یا از روی مدفوع نوع انگل و ... رو تشخیص میده

واینا خیلی مهمه 

ولی تو ایران قدرشو نمیدونن متاسفانه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
ببخش اسی..بچه ها ام ار ای میخام برم..لباسی ک نگین داره تن کنم یانه ؟؟

همونجا بهت لباس یه بار مصرف  میدن باید کامل  لباسات رو در بیاری حتی سوتین

خدایا برای همه چی شکرت 😍😍😍         تلنگر کوچکی است باران ،وقتی فراموش می کنیم آسمان کجاست .
2706