2733
2734

شیر کم میخوره ؟

دخترک له له کنان در حال رفتن به نانوایی بود .ادامسش رو تف کرد روی زمین .دم نانوایی دید اسکناسش نیست راه رفته را اینبار ارام برگشت روی زمین چشمش دنبال اسکناسش بود نزدیک ایستگاه اتوبوس اسکناس زیر پاشنه کفش خانمی بود ایستگاه شلوغ بود تا خواست جلو برود و به خانم بگوید پولم زیر پای شماس خانم سوار اتوبوس شد پول هم با کفش خانم رفت .اسکناس با ادامس به ته کفش خانم چسبیده بود 😐😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آب بدنش کم شده

آب بخوره 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
2728

شربت سرماخوردگی یا آنتی هیستامسن هم ادرار رو کم می کنه آب زیاد  بده هر مایعاتی دوست داره بده. من حتی دلستر رو گازش رو می گرفتم می دادم . و اینکه با این پوشک هم اگه ادرار کوچیک کنه زود جذب می شه شاید متوجه ادرارش نشدی اگه خیلی شک داری بچه رو باز نگه بدار تا متوجه شی ادرار می کنه. 

2738
عفونت با چی بر طرف میکنن؟؟

با ی آنتی بیوتیک ضعیف تر سفیکسیم خیلی قویه بعد بدن مقاوم میشه 😐 

من خودم بدترین عفونتارو گرفتم باز دکتر بم سفکسیم نداد دیگ فک کن واسه بعد چقد بده

شربت سرماخوردگی یا آنتی هیستامسن هم ادرار رو کم می کنه آب زیاد  بده هر مایعاتی دوست داره بده. م ...

عزیزم از صب پوشکش نکردم یبار فقط درحد خیلی کم جیش کرد نمیدونم والا آب هم دادم بهش

عزیزم از صب پوشکش نکردم یبار فقط درحد خیلی کم جیش کرد نمیدونم والا آب هم دادم بهش

شروع کن زیاد آب بده شاید دمای خونه بالا هست. شیر هم خیلی مدر هست . دلستر بدون گاز کمی بده. اسهال نداره ؟ اگه فردا هم اینجور بود باید یه چک ادرار بده. 

شروع کن زیاد آب بده شاید دمای خونه بالا هست. شیر هم خیلی مدر هست . دلستر بدون گاز کمی بده. اسهال ندا ...

باش عزیزم. اسهال نداره فقط دوسه روز پیش یکم سرماخوردگی داشت اونم شربت دادم خوب شده.

2706