2410
2553
عنوان

با دربین پشت چرا اینقدر زشت و کج میوفتم انگار سکته کردم😂😑

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 57 پست
پس چرا از بین دور وریام فقط من اینجوریم؟؟؟

شاید اونا زاویه صورتشونا پیدا کردن برای عکس گرفتن

مثلا من یکم صورتمو به سمت راست مایل میکنم و اینطور میشه ک عکسام با دوربین پشت ازنزدیک خوب میشن

زاویه صورت و طرز گرفتن دوربینو پیداکن 

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
نه بخدا تازه داشتم عکسای ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۱ گالریم نگا میکردیم تو عکسا اوکی بودم 

شمارو‌نمیگم که با فی لتر میگیری کلا میگم وقتی آدم عکسای بقیه رو میبینه همه فی لتری و کاملا بدون نقصه عکسای خودش بنظرش جالب نمیاد خودمم اینطوری شدم عکستی قبلیم که عاشقشون بودم الان بنظرم خوب نیستن

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
شمارو‌نمیگم که با فی لتر میگیری کلا میگم وقتی آدم عکسای بقیه رو میبینه همه فی لتری و کاملا بدون نقصه ...

دقیقااا این ب کنار بس ک همه دماغا عملی شد من از دماغ خودم متنفرر شدم در حالی ک قبلا اینجور نیودم  😭😭

چون دوربین جلو صورت رو آینه ای میکنه، یعنی تصویری رو نشون میده که تو آینه میبینی ولی حقیقت و چیزی که دیگران ازت میبینن تصویر پشتیه.

دیدی نوشته ها تو آینه برعکس میشن؟ یا اگه از یه نوشته با دوربین سلفی عکس بگیری برعکسه؟ صورت هم همونه

چ جور با این موضوع کنار اومدی😑

فقط سلفی میگیرم

میدونی با دوربین عقب میخایی بگیری باید دوربین رو خوب بگیری و زاویه اوکی باشه 

الان ی عکسی ک میگی کج و این‌است رو برعکس کن ببین هیچ مشکلی نیست و کج نیستی پس زاویه عکس اینحا خیلی مهمه

‌من از بیگانگان هرگز ننالم ک هر چ کرد ب من آن آشنا کرد:)) 
2706