2703
2553
عنوان

شکستن غرور پسرا

585 بازدید | 14 پست

راست میگن اگه یه مرد یا پسر رو تخریب کنی و غرورش رو بشکنی از چشمش میفتی؟! 

دوس دارم اینکارو کنم باهاش 

اخه خیلی بی عرضس 

دوس دارم بهش بگم بی عرضه

اتل متل یه مورچه   قدم میزد تو کوچه   اومد یه کفش ولگرد  پایِ اونو لگد کرد  مورچه یه پاش شکسته   راه نمیره نشسته  با برگی پاشو بسته   نمیتونه کار کنه  دونه هارو بار کنه  تو لونه انبار کنه.  حتما داری با ریتم میخونی؟! از سنت خجالت بکش😏😂

یس درسته از چشمش میوفتی بی عرضه ترم از قبل میشه 

و مطمئن باش وقتی دختری از پسری تعریف کنه به شیوه درست البته کوهم میتونه جابه جا کنه 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

آدم با آدم فرق داره بعضیا بی عار هستن 

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2714

چرا باهاش کات نمیکنی برای تو در حد نیاز تو عرضه نداره شاید بی عرضه نیس بجا تخریب کات کن یا طلاق بگیر ولش کن بنده خدا رو

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)

به نظرم من آره با مهربونی و خوش اخلاقی بهش بگو قطعا نتیجه بهتری خواهد داد تا اینکه تخریبش کنی مردا خیلی مغرورن 

یادته وتیام گیسو کمندگم یار قد بلندگم . هنوزیش گیسو کمندگمی ارا ای دل بی عار و نگنه. هنوزیش بین مغز و قلبم وه سر تو جنگه . هنوزیش قد بلندت یه سر ها ور چوم . حتی خاو کفیده لیم فقط تو تیده خاوم . وقتی وه خاو هیز گرم دس و زانی نیشم . پاکت پاکت سیگار وه حسرت چوت کیشم  ❤ گیسو کمندگم❤ یار قد بلندگم 
چجوریه که فکر می کنی بی عرضس

رفیقش بهم تیکه انداخت

انقدر از رفیقش میترسه که جوابشو نداد

حتی خودش رو زد به نفهمی 

گفت من متوجه نشدم که بهت توهین کرده و فلان حرفو زده 

اتل متل یه مورچه   قدم میزد تو کوچه   اومد یه کفش ولگرد  پایِ اونو لگد کرد  مورچه یه پاش شکسته   راه نمیره نشسته  با برگی پاشو بسته   نمیتونه کار کنه  دونه هارو بار کنه  تو لونه انبار کنه.  حتما داری با ریتم میخونی؟! از سنت خجالت بکش😏😂
2706