2733
2734
عنوان

حق من تازه عروس😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1642 بازدید | 72 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان تو این وضعیت ساختن زندگی به این راحتی نیس

یکم‌تحمل کن کم‌کم‌دونه دونه بخر اصلا خجالتم نداره

فک کردی همه وضعشون توپه

من‌مادرم که جدا شد عین تو بود وضعمون الان خداروشکر همه چی داریم کم کم جموجور کردیم خودمونو

2731

صبر باش 

روزای قشنگ اول زندگیتو بیخودی تلخ نکن

ما هم تو اقوام داشتیم تا یک سال طول کشید وامشون رو دادن

آرام من بمان کنارم بمان بنگر مرا که میدهم بی جان _ هر جا روم تو سایه ای از منی تو غم گسارم تو دنیای منی_ دریای من ز موج گیسوی تو روانه ام سوی تو تمام من تو_ ای ماهم به چشم من نگاهی تا باران به جان من ببارد_ میخواهم نفس که در هوایت نایی بر نوای من بیارد_چشمان تو چشمه امید است بر حال خراب ناامیدم_ آوازت غزل ترین کلام است من با تو به آسمان رسیدم_آغوش تو پناه طوفان من جان میدهد به جان تو جان من _ چشمان من کنار دنیای تو فقط تماشای تو تو آرزو تو....
واسم دعاکنید😭 هی میخواد پول بیاد دستمون سنگ میفته جلوش دیگه کلافه ی کلافه شدم ، دلم میخواد مدام بشی ...

عزیزم خونه رو وسایل خونه نمیکنه.عشق زن و شوهره که اونجا رو خونه میکنه.از روزای اول ازدواجت لذت ببر.روزی میاد که مثل اب خوردن وسیله میخری ولی این روزا این حسی که دارین برنمیگرده.ان شاءالله پولم زود میاد دستتون

2738

کی گفته خونت خالیه ؟ الان خونت پر از عشق و محبته . 

آروم آروم خونت پر میشه . خودتو بیشتر از این ناراحت نکن .

همیشه خودتو شوهرت سالم باشین و از دسترنجتون آروم آروم خنتونو پر کنین . نترس پر میشه .

نه عذاب میدن 

اون زمان ما سریع میدادن.نفری ۴ میلیون بود 😂سال ۹۰ میشد باهاش خونه اجاره کرد تو تهران😂.ایشالا به زودی زود جور میشه.سر بزن به بانکی که باید پرداخت کنه.یادم میاد من منتظر یه پولی بودم که بیاد دستم .هی موجودی میگرفتم میدیدم نیومده بی خیال شدم گفتم میرم ولش کن.دیدم فردا که میخواستم برم جهیزیه بخرم اومده .خدا بزرگه عزیزم نگران نباش.میاد .چند تومنه

2706